معاون سیاسی امنیتی استاندار لرستان گفت: تاکنون 734 داوطلب برای انتخابات شورای اسلامی شهر و روستا در استان لرستان ثبت نام کردند.

به گزارش خبرگزاری موج حبیب‌الله خجسته پور ظهر امروز در جلسه ستاد اجرایی خدمات سفر و ستاد انتخابات که در سالن جلسات استانداری لرستان برگزار شد اظهار داشت: بر اساس برنامه زمان‌بندی‌شده همه 42 هیئت اجرای استان لرستان به‌موقع تشکل و ثبت در سامانه شد.

وی بابیان اینکه از روز گذشته ثبت‌نام کاندیدای شوراهای اسلامی شهر و روستا در سطح استان آغاز شده است، افزود: در سطح استان 25 شورای شهر وجود دارد و بیش از هزار و 500 روستا این قابلیت را دارد که در صورت داشتن داوطلب انتخابات شوراهای شهر و روستا را برگزار کنیم.

معاون سیاسی امنیتی استاندار لرستان عنوان کرد: از روز گذشته که ثبت‌نام آغازشده است تا امروز 734 نفر به فرمانداری و بخشداری‌ها مراجعه کرده‌اند و اعلام داوطلبی شورای شهر و روستا کرده‌اند که از این تعداد 320 نفر برای شورای شهر و 414 نفر برای شوراهای روستا ثبت‌نام کرده‌اند.

وی بیان کرد: هر روز ثبت‌نام در فرمانداری و بخشداری‌ها از ساعت هشت صبح تا ساعت 16:30 عصر انجام می‌شود که اگر در یک حوزه متقاضی بیشتر باشد در محل ستاد ثبت‌نام کار ثبت‌نام تا پایان شب ادامه دارد.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج