مدیرعامل سازمان پایانه‌های مسافربری شهرداری مشهد گفت: همزمان با سخنرانی مقام معظم پارکینگ پایانه مسافربری امام رضا (ع) به صورت رایگان در اختیار زائران و مجاوران قرار دارد.

سید علی حسینی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری موج اظهار کرد:با توجه به محدودیت های ترافیکی اطراف حرم مطهر رضوی، پارکینگ پایانه مسافربری امام رضا(ع) به صورت رایگان در اختیار زائران و مجاوران قرار داده شده تا بتوانند با سهولت بیشتری در مراسم سخنرانی رهبر معظم انقلاب اسلامی ایران شرکت نمایند.

وی افزود: زائران و مجاوران حرم مطهر رضوی می‌توانند با پارک خودروی خود در این پارکینگ با استفاده از تاکسی‌های ویژه پایانه و خط یک بی آر تی پایانه مسافربری امام رضا (ع) به حرم مطهر مشرف و در مراسم سخنرانی حضور به هم رسانند.

مدیرعامل سازمان پایانه‌های مسافربری شهرداری مشهد تصریح کرد: فعالیت این پارکینگ از اذان صبح تا اذان مغرب ادامه خواهد داشت.

حسینی بیان کرد: مسیرهای دسترسی به این پارکینگ‌ها شامل مسیر یک خط بی آر تی واقع پایانه مسافربری امام رضا (ع) و همچنین مسیر دوم واقع در بزرگراه شهید کلانتری، میدان انقلاب اسلامی، خیابان‌های امام خمینی(ره) 80 و 86 خواهد بود.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج