مدیرعامل جمعیت هلال احمر خراسان رضوی گفت: همزمان با سخنرانی رهبر معظم انقلاب یک فروند بالگرد هلال احمر در حرم مطهر رضوی مستقر خواهد شد.

مجتبی احمدی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری موج اظهار داشت: همزمان با سخنرانی رهبر معظم انقلاب یک فروند بالگرد MI 17 در حرم مطهر رضوی مستقر خواهد شد تا در صورت لزوم امداد رسانی لازم و به موقع را داشته باشد.

وی افزود: همچنین بیش از 250 نیروی امدادگر و عضو جوانان جمعیت هلال احمر خراسان رضوی برای پوشش امدادی مراسم سخنرانی مقام معظم رهبری در حرم مطهر رضوی در حالت آماده‌باش هستند.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر خراسان رضوی تصریح کرد: 3 دستگاه آمبولانس، یک دستگاه اتوبوس آمبولانس و 150 نیروی نجاتگر و امدادگر در مأموریت ویژه مراسم سخنرانی مقام معظم رهبری از ساعت 8 صبح روز سه‌شنبه اول فروردین ماه تا اذان مغرب به افق مشهد در چند نقطه از فضاهای درونی و بیرونی حرم مطهر رضوی به‌ویژه در محل برگزاری مراسم واقع در رواق امام خمینی(ره) مستقر هستند تا در صورت نیاز امدادرسانی به‌موقع را در کوتاه‌ترین زمان ممکن داشته باشند.

وی افزود: همچنین در این مراسم 100 نفر عضو جوان در قالب 50 تیم طرح ویژه سحاب ثامن (سامانه حرکت‌های امدادی و بشردوستانه) مستقر هستند و خدمات امدادی بشردوستانه و راهنمایی زائران و مجاوران امام رضا(ع) را پوشش می‌دهند.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج