جانشین رئیس پلیس راه استان خراسان جنوبی از وقوع 6 فقره تصادف در محورهای مواصلاتی خراسان جنوبی خبر داد و گفت: در این تصادفات 9 نفر مصدوم و یک نفر که راننده موتورسیکلت بود جان خود را از دست داد.

سرهنگ حسین نیک مرد در گفت‌‌وگو با خبرنگار خبرگزاری موج اظهار داشت: ترافیک در برخی از محورهای مواصلاتی خراسان جنوبی نیمه سنگین است و از رانندگان تقاضا می شود با احتیاط بیشتری رانندگی کنند.

وی افزود: با توجه به هشدار هواشناسی و آغاز بارندگی ها از امروز در خراسان جنوبی از رانندگان تقاضا است نسبت به رعایت فاصله طولی از سرعت، سبقت غیر مجاز اجتناب کنند.

جانشین رئیس پلیس راه خراسان جنوبی از وقوع 6 فقره تصادف در جاده‌های خراسان جنوبی خبر داد و گفت: در یکی از این تصادفات متاسفانه سرنشین موتورسیکلت در محور بیرجند-سه قلعه فوت کرد.

نیک مرد افزود: در تصادفات روز گذشته تعداد 9 نفر در تصادفات مصدوم شدند که راننده موتورسیکلت به علت نداشتن کلاه ایمنی در دم جان خود را از دست داد و علت تصادف عدم تعادل به جلو و تخطی از سرعت مطمئنه بود.

وی بیان داشت:در حال حاضر درمحورهای بشرویه-فردوس و دیهوک کاهش دید افقی است و از رانندگان تقاضا می شود در مسیرهایی که کاهش دید افقی وجود دارد چراغ‌های اتومبیل خود را روشن و با رعایت سرعت مطمئنه رانندگی کنند.

جانشین رئیس پلیس راه خراسان جنوبی گفت: در حال حاضر ترافیک در محورهای خراسان جنوبی نیمه سنگین است و از آغاز سفرهای نوروزی تاکنون دو تصادف توسط موتورسیکلت‌ها بوده که به علت نداشتن کلاه ایمنی جان خود را از دست داد.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج