معاون گردشگری میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری آذربایجان غربی از راه اندازی تور یک روزه با اتوبوس گردشگری در ارومیه برای ایام نوروز خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج حسین امامی اظهارداشت: در نوروز 96 تورهای گردشگری یک روزه در شهر ارومیه به شکل رایگان توسط 2 دستگاه اتوبوس از ساعت 10 صبح تا 13 و بعداز ظهر از 4 تا 7 عصر به مسافران نوروزی ارائه خدمات خواهد داد.

وی افزود: اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری آذربایجان غربی در راستای ارائه خدمات بهتر و آشنایی با جاذبه های گردشگری استان اقدام به راه اندازی تورهای استان گردی کرده است.

امامی ادامه داد: علاوه بر ارومیه، اتوبوس گردشگری رایگان در شهرهای مهاباد و خوی نیز برای آشنایی بیشتر گردشگران نوروزی با جاذبه های توریستی شهرستان ها ارائه خدمات خواهند داد.

معاون گردشگری اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی وگردشگری آذربایجان غربی با بیان انیکه در نوروز سال گذشته استقبال بسیار خوبی ازتورهای ارومیه گردی شده بود افزود: پیش بینی می شود امسال نیز با ارائه خدمات متنوع نوروزی همچون سالهای قبل از این تورهای یک روزه گردشگری استقبال شود.

امامی با اشاره به حضور 30 راهنمای گردشگری در مکان های تاریخی استان در نوروز96 گفت: مسجد جامع ارومیه، بنای 3 گنبد، بازار تاریخی ارومیه، خانه انصاری و مدرسه هدایت، کلیسای ننه مریم ارومیه و بند، موزه مردم شناسی ارومیه از جمله مکان های بازدید در نوروز96 توسط اتوبوس های گردشگری خواهد بود.

معاون گردشگری اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری آذربایجان غربی با بیان اینکه در راستای ارائه خدمات بهتر در نوروز امسال، چاپ و توزیع 50 هزار نسخه نقشه راهنمای گردشگری توسط اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان انجام می شود گفت: 5 هزار نسخه بروشور اطلاعات مورد نظر گردشگری استان نیزدر اختیار مسافرین نوروزی قرار خواهد گرفت.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج