همزمان با ایام تعطیلات نوروزی سدهای شهرچای و حسنلو در استان آذربایجان غربی آماده استقبال از مهمانان نوروزی هستند.

به گزارش خبرگزاری موج، شرکت آب منطقه ای آذربایجان غربی با صدور اطلاعیه ای از هموطنان و مسافران نوروزی خواست ضمن سفر به این استان از جلوه های زیبا و دیدنی دو سد شهرچای ارومیه و سد حسنلو در شهرستان نقده بازدید و بهره مند شوند.

در این اطلاعیه آمده است:با عرض تبریک به مناسبت فرا رسیدن سال نو و عید سعید نوروز و گرامیداشت دوم فروردین ماه روز جهانی آب و با آرزوی سالی سرشار از مهر و دوستی برای تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رساند همگام با آغاز بهار طبیعت شرکت آب منطقه ای آذربایجان غربی همچون سال های گذشته در ایام تعطیلات نوروزی آماده پذیرایی از بازدید کنندگان محترم به صورت گروهی و یا خانوادگی از سدهای شهرچای و حسنلو است.

در این اطلاعیه همچنین تصریح شده است: از کلیه علاقمندان دعوت می شود طی ایام نوروز از اول تا 12 فروردین ۱۳۹۶، بین ساعات 9 صبح تا 19 عصر از این سدها بازدید کنند و ضمن رعایت نکات ایمنی و حفاظتی، از چشم اندازهای طبیعی و زیبای آنها بهره مند شوند.

آذربایجان غربی به دلیل موقعیت خاص جغرافیایی بعد از خوزستان دومین استان پر آب ایران بوده و منابع آبی فراوانی از جمله دریاچه ارومیه، سد ارس، دریاچه مارمیشو و... و. دارد.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج