مدیر راهداری راه وشهرسازی استان مرکزی گفت: طی24ساعت گذشته 648هزار وسیله نقلیه در محورهای استان تردد کردند که طبق بررسی، میانگین تخلفات سرعت غیرمجاز در این مدت بالاتر از آمار کشوری بود.

محسن عادلی در گفت و گو با خبرگزاری موج اظهار داشت: طی24ساعت گذشته حدود 648هزار وسیله نقلیه در محورهای استان تردد کردند که طبق بررسی میانگین تخلفات سرعت غیرمجاز خودروهای عبوری استان در این مدت بالاتر از میانگین کشور بود.

وی افزود: طبق آنچه که از دوربین های ثبت سرعت در محورهای استان به دست آمده، در مدت مذکور حدود 65هزار خودرو معادل 10 درصد ترددها، تخلف سرعت غیرمجاز داشتند در حالی که آمار کشوری تخلفات سرعت در این مدت 9درصد بوده است.

مدیر راهداری اداره کل راه و شهرسازی استان مرکزی بیان کرد: این میزان تردد به ثبت رسیده با بررسی و تحلیل 62 محور مواصلاتی و شریانی استان به دست آمد و میانگین سرعت در محورها طی این مدت، 88 کیلومتر بوده است.

عادلی خاطرنشان ساخت: محور اراک-شازند طی ساعت 17 تا 18 روز گذشته بیشترین میزان تردد را طی یک ساعت به خود اختصاص داده و حدود سه هزار خودرو از این مسیر تردد کرده اند و پس از آن محور تهران-ساوه با دو هزار و 800 تردد طی ساعت هفت تا هشت صبح امروز، بیشترین تردد را طی یک ساعت داشته است.

وی با اشاره به آمار تردد خودروهای سنگین در استان طی مدت مذکور تصریح کرد: 10 درصد وسایل نقلیه عبوری در محورهای استان طی 24 ساعت گذشته وسائل نقلیه سنگین بودند که این آمار نیز بالاتر از میانگین کشوری طی همین مدت است و بیشترین تردد خودروهای سنگین مربوط به محور شازند-ازنا بوده است.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج