فرمانده مرزبانی استان گلستان گفت: برقراری امنیت در مرزهای کشور زمینه عملی کردن و تحقق اقتصاد مقاومتی را فراهم می‌کند.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری موج، ولی‌الله رضایی‌نژاد در جمع معتمدین، خانواده شهدا، ریش سفیدان مرزی استان در هنگام سال تحویل با حضور فرمانده مرزبانی کشور اظهار داشت: در پیام مقام معظم رهبری در حلول سال جدید شنیدید که از حوزه مرز و امنیت آن رضایت داشتند.

فرمانده مرزبانی استان گلستان افزود: ما مرزبانان استان گلستان و همه مرزبانان جمهوری ا سلامی به رهبر عظیم شان این پیام را می‌دهیم که همه ما به عنوان سرباز ولایت در برقراری امنیت حتی حاضر به فدا کردن جان خود هستیم.

وی تصریح کرد: ما با جان نثاری و از خودگذشتگی شرایطی فراهم خواهیم کرد تا همه مردم ایران بتوانند اقدام به اقتصاد مقاومتی تولید و اشتغال داشته باشند

آخوند مدد هوشمند امام جمعه اهل سنت شهر اینچه‌برون هم در این مراسم اظهار داشت: مرزنشینان و مرزبانان 2 برادری هستند که به مانند دو دست با تعامل و همکاری هم در پاکی و جلوگیری از آلودگی و امنیت جامعه تلاش می‌کنند.

وی افزود: این تعامل و هماهنگی با فرماندهی مقام معظم رهبری انجام می‌شود و خوشبختانه امنیت کامل در مرزهای استان و کشور برقرار است.

امام جمعه اهل سنت شهر اینچه‌برون تصریح کرد: حضرت زهرا (س) الگوی مادران و دختران است و در آستانه سال جدید که مصادف با میلاد این بانو دو عالم است، امیدواریم الگویی برای دختران و همه جامعه باشد.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج