جانشین دبیر ستاد هماهنگی خدمات سفر مازندران از بازدید بیش از 63 هزار مسافر از جاذبه‌های تاریخی و فرهنگی استان در چهار روز گذشته خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج، مهران حسنی پیش از ظهر امروز در ستاد هماهنگی خدمات سفر مازندران اظهار داشت: تا 29 اسفندماه، 399 هزار و 673 مسافر نوروزی در استان اقامت کردند.

وی افزود: تعداد 6 هزار و 659 نفر در هتل‌ها، پنج هزار و 779 نفر در آپارتمان، 24 هزار و 199 نفر در خانه مسافر، 9 هزار و 237 نفر در کمپ‌های موقت و چهار هزار و 228 نفر در مدارس مستقر شدند.

حسنی با اشاره به اینکه ورودی مسافر از بعد سال تحویل به مازندران بیشتر خواهد شد، تصریح کرد: بسیاری از مسافران پس از تحویل سال نو قصد سفر می‌کنند.

معاون گردشگری مازندران با اشاره به فراهم بودن زیرساخت‌های لازم برای ورود گردشگران، افزود: در برخی شهرهای استان ظرفیت اقامتگاه‌های مازندران در شرف تکمیل شدن است.

وی با بیان اینکه شهرهای غربی و دریایی مازندران از گردشگران بیشتری نسبت به سایر نقاط استان برخوردار هستند، گفت: حضور گردشگران و مسافران نوروزی در روستاهای استان رشد چشمگیری داشته است.

حسنی با بیان اینکه ستاد هماهنگی خدمات سفر مازندران تا پایان 14 فروردین در استان فعالیت دارد، افزود: خوشبختانه هیچگونه حادثه امنیتی و حادی در مازندران تاکنون گزارش نشده است.

وی با اعلام اینکه نظارت بر واحدهای پذیرایی و اقامتی استان در ایام نوروز بیشتر شده است، گفت: مردم استقبال خوبی از حضور در اماکن پذیرایی و گردشگری استان کردند.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج