دبیر ستاد انتخابات استان بوشهر از آغاز ثبت نام از داوطلبان پنجمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستا استان بوشهر همزمان با سراسر کشور در فرمانداری‌ها و بخشداری‌ها خبرداد.

سید اسماعیل موسوی در گفت‌‌وگو با خبرنگار خبرگزاری موج، با بیان اینکه ثبت‌نام انتخابات شورای اسلامی شهر و روستا همزمان با سراسر کشور در استان بوشهر آغاز شد اظهار داشت: فرمانداری‌ها و بخشداری‌ها برای ثبت نام داوطلبان در 400 روستا و 37 شهر استان بوشهر فعالیت خود را آغاز کرده‌اند.

وی با بیان اینکه روند ثبت‌نام انتخابات شورای اسلامی شهر و روستا در استان بوشهر به نحو مناسبی در حال انجام است گفت: مراکز ثبت‌نام انتخابات شورای اسلامی شهر و روستا در تمام فرمانداری‌ها و بخشداری‌ها مشخص شده که امروز شاهد حضور نامزدهای انتخابات شورای اسلامی شهر و روستا در استان بوشهر هستیم که این امر نشان از شور و شوق انتخاباتی در استان بوشهر است.

دبیر ستاد انتخابات استان بوشهر بیان کرد: افرادی که قصد ثبت‌نام در انتخابات شورای اسلامی شهر و روستا را دارند می‌توانند با ارائه مدارک لازم و همراه داشتن گواهی سوءپیشینه به فرمانداری و بخشداری‌های محل سکونت خود مراجعه و ثبت نام کنند.

موسوی با بیان اینکه ثبت نام تا 6 فروردین ادامه دارد گفت: در تمامی 10 فرمانداری و 24 بخشداری تابعه استان بوشهر هیئت‌های اجرایی تشکیل شده و در ایام تعطیلات نوروزی فرمانداران، بخشداران و اعضای ستاد انتخابات در محل حضور داشته و از داوطلبان ثبت نام می‌کنند.

وی بیان کرد: انتخابات شوراهای اسلامی در 37 شهر و بیش از 400 روستای این استان برگزار می‌شود.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج