معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی قم گفت: 10 بیمارستان این استان در طول تعطیلات نوروز آماده ارائه خدمات به مراجعه کنندگان است.

به گزارش خبرگزاری موج از قم، معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی قم اظهار کرد: 6 بیمارستان دولتی و چهار بیمارستان غیر دانشگاهی با تمام ظرفیت و امکانات در طول تعطیلات نوروز به شهروندان و زائران کریمه اهل بیت(س) سرویس دهی می‌کند.

وی اضافه کرد: تمام درمانگاه‌های عمومی و شبانه روزی قم، مرکز تخصصی دندانپزشکی سلامت و سه مرکز تصویربرداری به طور شبانه روزی فعال بوده و به شهروندان و مسافران خدمات رسانی می‌کنند.

محمدرضا مظفری با بیان اینکه تعدادی آزمایشگاه نیز در این مدت فعال است، ادامه داد: دو کارشناس به صورت شبانه روزی در حوزه درمان و دو کارشناس نیز در حوزه بهداشت آماده رسیدگی و خدمات دهی هستند.

وی بیان کرد: در این مدت 6 اکیپ بازرسی در حوزه معاونت درمان از بیمارستان‌ها، درمانگاه‌ها، مراکز تصویربرداری و مراکز ترک اعتیاد بازدید می‌کنند و بر عملکرد این مراکز نظارت خواهند داشت.

معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی قم کرد: در همین راستا 40 پایگاه اورژانس شهری و جاده‌ای، 6 ایستگاه سلامت، یک دستگاه اتوبوس آمبولانس، پایگاه اورژانس هوایی و 60 دستگاه آمبولانس برای خدمات رسانی به مصدومان حوادث رانندگی در آماده باش کامل هستند.

 

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج