استاندار سمنان با تاکید بر اینکه غارهای نمکی گرمسار در ایران منحصر به فرد هستند، گفت: این ظرفیت برای جذب گردشگر مورد توجه است.

به گزارش خبرگزاری موج به نقل از روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان سمنان، محمدرضا خباز در حاشیه بازدید از جاذبه های گردشگری شهرستان گرمسار با بیان اینکه خداوند استعداد خوبی را به واسطه غارهای نمکی در گرمسار به وجود آورده است، افزود: این غارها یکی از پنج غار نمکی دنیا و در ایران منحصر به فرد است.

وی هدف از سفر خود به شهرستان گرمسار را قدردانی از اعضای ستاد هماهنگی خدمات سفر این شهرستان عنوان کرد و افزود: شب گذشته به اتفاق خانواده در یک مجموعه بوم گردی اقامت کردیم تا از نزدیک با مشکلات و استعدادها آشنا شویم.

رئیس ستاد هماهنگی خدمات سفر استان سمنان با قدردانی از خدمات ستاد هماهنگی خدمات سفرهای نوروزی گرمسار، گفت: از تمامی اعضا از صمیم قلب قدردانی می کنم و این افراد نوروز بانان بی نوروز هستند که خالصانه به مسافران و زائران خدمت رسانی می کنند.

خباز از فرماندار گرمسار و سایر اعضاء ستاد که برای تامین آرامش و رفاه و آسایش مسافران و زائران تلاش می کنند، قدردانی کرد.

گرمسار یکی از هشت شهرستان استان سمنان است که در فاصله 114 کیلومتری مرکز استان سمنان قرار دارد.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج