معاون فرهنگی و اجتماعی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان گفت: 1500 نفر از خادمان بقاع متبرکه سراسر استان در دوره های توجیهی جهت برگزاری طرح آرامش بهاری شرکت کردند.

به گزارش خبرگزاری موج از اصفهان ، حجت الاسلام و المسلمین حسن امیری اظهار داشت: ایام عید نوروز بهترین زمان برای دستگاه های فرهنگی است تا با اجرای برنامه های مختلف و متنوع فرهنگی در جوار بقاع متبرکه جهت ترویج زندگی اسلامی بهره برداری کنند.

وی افزود: در ایام نوروز تمام افراد خانواده در کنار هم وقت می گذرانند واین ایام فرصت خوبی است تا با اجرای برنامه های مناسب برای تمام سنین و همه افراد در جهت فرهنگ سازی اسلامی گام برداشت.

معاون فرهنگی و اجتماعی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان خاطر نشان شد: در همین راستا نیز سازمان اوقاف و امور خیریه با اجرای طرح آرامش بهاری در جوار بقاع متبرکه در نظر دارد تا در جهت نشر معارف اهل بیت(ع) و همچنین ارائه خدمات معرفتی و آموزشی با رویکرد رفع شبهات دینی استفاده و بهره برداری نماید.

حجت الاسلام و المسلمین حسن امیری ادامه داد: در همین راستا نیز با اجرای برنامه های متنوع فرهنگی و مذهبی در قالب طرح آرامش بهاری برای تمام سنین و افراد خانواده برنامه ریزی شده است که این افراد همزمان با زیارت امامزادگان بزرگوار و جلای روح خود از خدمات فرهنگی و آموزشی نیز بهرمند شوند.

وی در ادامه خاطر نشان شد: برای اجرای طرح آرامش بهاری و همچنین با هدف پذیرایی هرچه بهتر از مسافران و زائران در ایام نوروز برای 1500 نفر از خادمان بقاع متبرکه سراسر استان در مناطق مختلف دوره توجیهی برگزار شد که در این کارگاه های آموزشی مباحثی همچون؛ مسائل فرهنگی، خدماتی و بهداشتی و امنیتی با استفاده از اساتید مجرب بیان شد.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج