معاون حمل‌ و نقل و ترافیک شهرداری اصفهان گفت: افزایش سفرهای نوروزی در اصفهان به بیش از 25 درصد می‌رسد ولی خوشبختانه تاکنون راه‌بندانی در اصفهان نداشتیم، البته در مواردی شاهد ترافیک سنگین بودیم.

به گزارش خبرگزاری موج از اصفهان ، صلواتی با بیان اینکه دور اول سفرهای نوروزی در اصفهان آغاز شده است، اظهار کرد: در این ایام افزایش سفرهای نوروزی در اصفهان به بیش از 25 درصد می‌رسد و با وجود این حجم قابل‌ توجه خوشبختانه تاکنون راه‌بندانی در اصفهان نداشتیم، البته در مواردی شاهد ترافیک سنگین بودیم.

وی افزود: با تدابیر صورت گرفته در مرکز ترافیک و افزایش نیروهای پلیس راهنمایی و رانندگی در نقاط حساس شهر خوشبختانه شاهد مشکل خاصی در سطح شهر نیستیم و تا فردا بسیاری از خطوط منتهی به میدان‌های اصلی شهر اصفهان به‌ منظور کاهش بار ترافیکی بازگشایی خواهد شد.

معاون حمل‌ و نقل و ترافیک شهرداری اصفهان از نصب المان شهری در تمامی میدان‌ها و تقاطع‌های شهر اصفهان خبر داد و تصریح کرد: زیباسازی شهر و مجهز کردن تقاطع‌ها و میدان‌ها به ایستگاه‌های دوچرخه در دستور کار قرار دارد و تاکنون اقدامات مؤثری در این زمینه صورت گرفته است.

صلواتی تأکید کرد: به‌ منظور سهولت در تردد عزیزان در سطح شهر ساعات کاری سرویس‌های حمل‌ و نقل عمومی افزایش پیدا کرده است و بسیاری از پارکینگ‌های عمومی اصلی شهر به‌ صورت 24 ساعته آماده سرویس‌دهی به شهروندان و مسافران عزیز خواهند بود.

وی در پایان در خصوص اینکه برخی از شهروندان نسبت به افزایش بار ترافیکی شهر در زمان زیباسازی میدان‌ها و تقاطع‌ها معترض بودند، خاطرنشان کرد: بالغ‌ بر 200 میلیارد ریال برای زیباسازی شهری اعم از خط‌کشی‌های جاده‌ای، ساماندهی ایستگاه‌های قطار شهری و ایمن‌سازی معابر صورت گرفته است و شهروندان اصفهانی هم‌اکنون شاهد یک تغییرات اساسی در سطح شهر هستند.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج