مدیر موسسه حقوقی صلح آفرین با بیان اینکه تمام ابعاد زندگی ما باید بر اساس سبک زندگی فاطمی باشد، گفت: خصوصیات حضرت فاطمه(س) بهترین الگوی زنان مسلمان امروز است.

به گزارش خبرگزاری موج، سید بهزاد حسنی اطاقسرایی در گفت و گویی با اشاره به  تبریک و تقارن عید نوروز با سالروز ولادت حضرت زهرا(س) و فرزند برومندش کوثر اکبر قرن حاضر امام خمینی(ره)  اظهار کرد: این فرصت در طلیعه سال ۹6 هر انسان جستجوگر حقیقت را بر محور تحقیق و پژوهش پیام زندگی حضرت زهرا(س) مأمور می‌کند.

وی با اشاره به اینکه تمام ابعاد زندگی ما باید بر اساس سبک زندگی فاطمی باشد، ادامه داد: ابعاد مختلف زندگی حضرت فاطمه زهرا(س) را باید از دیدگاه قرآن کریم و نبی مکرم اسلام مورد تحلیل و بررسی قرار داد.

مدیر موسسه حقوقی صلح آفرین با اشاره به اعتقاد و اعتماد حضرت زهرا(س) به امداد غیبی، ابراز کرد: ایشان یک شخصیت الهام یافته از الطاف خفیه الهی است.

حسنی اطاقسرایی ادامه داد: حضرت زهرا(س) در هر شرایط سخت و دشواری همدوش حضرت علی(ع) در حد جان دادن و فدا نمودن فرزند خودشان ایستادگی می‌کردند.

وی با تأکید بر اینکه حضرت زهرا(س) فرشته‌ای هستند به صورت انسان، عنوان کرد: حضرت زهرا (س) ثابت کرده‌اند که شخصیت زنان در عالم خلقت، برابری و تساوی با شخصیت مردان دارد، چرا که ایشان جزو ۱۴ معصوم هستند.

 

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج