فرمانده انتظامی مازندران درباره اتفاقات بازی فوتبال دو تیم نساجی و خونه به خونه گفت: حق پیگیری برای نیروی انتظامی در ارتباط با برخی ادعاهای حوادث بازی بابل محفوظ است.

به گزارش خبرگزاری موج، سردار سیدمحمود میرفیضی، درباره حوادث به وجود آمده در ارتباط با تیم فوتبال نساجی مازندران و خونه به خونه بابل و پاسخ به سؤال  و گلایه برخی از افراد شرکت کننده در این مسابقه که نسبت به عملکرد این سازمان نقدهای را مطرح کرده بودند، اظهار کرد: نمی‌خواهم وارد مباحث مطرح شده در این ارتباط شوم، اما به دو نکته در این ارتباط اشاره می‌کنم.

وی تصریح کرد: همه انتظار دارند که پلیس به وظیفه‌ای خویش نسبت به اجرای حقوق شهروندی پایبند باشد ولی آیا شهروند و ورزشکار باید مقید به اجرای وظیفه شهروندی خویش باشند.

فرمانده انتظامی مازندران خاطر نشان کرد: سؤال بنده این است که چرا در نیمه اول بازی که نیروی انتظامی به وظیفه خویش انجام می‌داد، هیچ اتفاقی نیافتد، چرا مشکلات در بین دو نیمه به وجود آمد.

وی ادامه داد:  هر ارگان و نهادی تلاش می‎کند که ضعف خودش را به سازمان‌ها و ادارات دیگر تعمیم بدهد،اتفاقی که در این بازی به وجود آمد باید از منظر  اجتماعی،فرهنگی و وظایف دستگاه‌ها مورد بررسی قرار گیرد.

میرفیضی یادآور شد: هدف نیروی انتظامی ایجاد نظم و امنیت در سطح اجتماع است و برای هر موضوع پیش‌بینی‌های لازم را انجام داد.

وی اضافه کرد: در این روز هم پیش‌بینی‌های لازم انجام شد و به دنبال ایجاد نظم و امنیت در ورزشگاه بودیم.

فرمانده انتظامی مازندران خاطر نشان کرد: موارد  به وجود آمده در حال پیگیری است، برخی‌ها  مسائلی را مطرح می‎کنند ولی برای ادعای‌های خویش سند و مدرکی ندارند،اگر کسی نتواند موارد مطرح شده را اثبات کند، حق پیگیری برای ما محفوظ است.

میرفیضی درباره استفاده از میلگرد که در فضای مجازی مطرح شده بود، افزود: در این ارتباط و موارد از این دست حرف‌های مطرح است و  خودمان بررسی لازم را انجام دادیم و بهتر است موارد از این دست در حوزه کارشناسی مطرح و نسبت به آن اظهار نظر شود.

 

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج