مدیرکل امور اقتصادی و دارائی استان گلستان گفت: بیش از 437 میلیارد تومان درآمدهای عمومی استان گلستان در سال 95 محقق شده است.

به گزارش خبرگزاری موج، داود طبرسا ظهر امروز در بازدید استاندار گلستان از خزانه و اقتصاد و دارایی استان اظهار داشت: درآمدهای عمومی و تکلیف گلستان برای سال 95 بیش از 423 میلیارد مصوب شده بود که تاکنون 392 میلیارد تومان محقق شده و بیش از 45 میلیارد تومان نیز جزء وصولی‌هاست که در کل 437 میلیارد تومان تاکنون از مصوبات محقق شده است.

وی تاکید کرد: درآمدهای مالیاتی گلستان هم رشد 104 درصدی داشته و از 34 میلیارد و 900 میلیون تومان درآمد پیش‌بینی شده مالیاتی بیش از 388 میلیارد تومان درآمد در این بخش داشته‌ایم که رشد خوبی را در استان نشان می‌دهد.

استاندار گلستان هم در این بازدید گفت: در درآمدهای عمومی استان رشد خوبی را در سال 95 نشان می‌دهد و در بحث هزینه‌ای افزایش 37 درصدی را داشتیم و کار افراد بیشتر شده و امیدوارم با توجه به آسیب‌های گذشته تراز ما بالاتر برود.

حسن صادقلو اظهار کرد: به دنبال افزایش و پشتیبانی بیشتر هستیم و همان‌گونه که 35 درصد افزایش محقق شده، دولت به دنبال افزایش 50 درصدی است و برای تحقق آن تلاش می‌کند.

استاندار گلستان همچنین تاکید کرد: با توجه به اینکه سال 94 سال تاریک مالی بود اما این افزایش قابل ملاحظه بود و امیدوارم در عرصه عمرانی هم توفیق داشته باشیم.

صادقلو درباره برنامه‌های سال آینده دولت هم گفت: تبدیل وضعیت کارکنان قراردادی به رسمی و پیمانی در راستای افزایش روحیه و تلاش بیشتر دنبال خواهد شد.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج