فرمانده انتظامی استان کرمانشاه گفت: تمام نیروها و امکانات را به‌کارگیری می‌کنیم تا بتوانیم نوروزی همراه با آرامش و امنیت را برای مردم استان و میهمانان نوروزی رقم بزنیم.

سردار منوچهر امان‌اللهی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری موج کرمانشاه بابیان این مطلب که در نوروز امسال چهار هزار نفر نیروی مستقیم در بحث انتظامی و ترافیکی استان حضور دارند، ابراز داشت: در شهرها، پارک‌ها و به‌ویژه تفرجگاه‌ها و نقاط آلوده شهر امسال گشت سواره و پیاده خواهیم داشت و از ظرفیت پلیس افتخاری نیز در این زمینه استفاده می‌شود.

امان‌اللهی تصریح کرد: در ایام نوروز جابجایی اثاثیه تنها با مجوز کلانتری خواهد بود و در غیر این صورت با مشاهده موارد این‌چنینی برخورد می‌شود.

فرمانده انتظامی استان کرمانشاه از راه‌اندازی 40 ایستگاه پلیس در محدوده شهرها و تفرجگاه‌ها از 26 اسفندماه در جهت برقراری نظم و امنیت هرچه بیشتر خبر داد.

امان‌اللهی افزود: در بحث پلیس‌راه نیز 55 تیم محسوس و 20 تیم نامحسوس جاده‌های استان را در ایام نوروز پوشش می‌دهند و ناوگان حمل‌ونقل عمومی به‌صورت ویژه رصد خواهند شد.

فرمانده انتظامی استان کرمانشاه تصریح کرد: نیروهای پلیس‌راه 66 نقطه حادثه‌خیز را پوشش می‌دهند و دوربین‌های کنترل سرعت نیز در شهرها و جاده‌های به‌طور دقیق موارد تخلف را رصد خواهند کرد.

امان‌اللهی از جمع‌آوری تمامی معتادان متجاهر پیش از نوروز خبر داد و افزود: کار جمع‌آوری معتادان متجاهر با هماهنگی‌های صورت گرفته با دستگاه‌های مربوطه از امروز آغازشده است و قطعاً در ایام نوروز معتادی در شهر مشاهده نخواهد شد.

این مقام انتظامی افزود: در ایام نوروز همچنین مجرمین سابقه‌دار که مدت محکومیت خود را سپری کرده و آزاد هستند به‌شدت تحت کنترل و نظارت خواهند بود.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج