فرمانده نیروهای یگان حفاظت از اراضی سازمان ملی زمین و مسکن هرمزگان از رفع تصرف 114 مورد از اراضی ملی استان خبرداد وخواستار هماهنگی هر چه بیشتر در راستای حفظ اموال و اراضی دولتی شد.

به گزارش خبرگزاری موج از بندرعباس و به نقل از روابط عمومی راه و شهرسازی هرمزگان ، سرهنگ ابراهیم نیکبخت در جلسه‌ مشترک با مدیران راه و شهرسازی برگزار شد اظهار داشت: برای حفاظت از اراضی دولتی نیازمند بروزرسانی املاک و اراضی مدیریت‌های اداره کل راه و شهرسازی به ویژه حوزه املاک و حقوقی لازم است تا گزارش‌های یگان به روز شود.

وی بیان داشت: یگان حفاظت اداره کل راه و شهرسازی هرمزگان از مهرماه سال جاری با بهره‌گیری از دسته نیروی پایور و ضابطان قضایی و نیروهای موسسه با برنامه‌ریزی در سطح استان و شهرستان‌ها و چینش نیرویی جهت پیشگیری از تصرفات و اجرای احکام فعالیت خود را آغاز کرد.

به گفته نیکبخت در این مدت با اقداماتی که انجام شد نتایج چشمگیری در حفاظت و رفع اراضی تصرفی صورت گرفت که از جمله آن می‌توان به رفع تصرف 114 مورد از زمین‌های تصرفی اشاره کرد.

به گفته فرمانده نیروهای یگان حفاظت از اراضی سازمان ملی زمین و مسکن، 669 هزار و 71 متر مربع در این مدت رفع تصرف شد که ارزش ریالی آن 498 میلیارد و 793 میلیون و 680 هزار ریال است.

وی به مجموع احکام اجرا شده اشاره کرد و گفت: 187 هزار و 342 متر مربع به ارزش 114 میلیارد و 329 میلیون و 840 هزار تومان رفع تصرف شده است.

نیکبخت به برخوردهای صورت گرفته در حوزه شهری اشاره داشت و افزود: با 6 فقره تصرف به متراژ 21 هزار و 640 مترمربع برخورد شده است.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج