فرمانده نیروهای یگان حفاظت از اراضی سازمان ملی زمین و مسکن خواستار هماهنگی هر چه بیشتر در راستای حفظ اموال و اراضی دولتی شد.

به گزارش خبرگزاری موج به نقل از راه و شهرسازی هرمزگان، سرهنگ نیکبخت در جلسه‌ مشترک با مدیران راه و شهرسازی برگزار شد، گفت: برای حفاظت از اراضی دولتی نیازمند بروز رسانی املاک و اراضی مدیریت های اداره کل راه و شهرسازی بلاخص حوزه املاک و حقوقی لازم است تا گزارش‌های یگان به روز شود.

وی گفت:یگان حفاظت اداره کل راه و شهرسازی استان هرمزگان از مهرماه امسال با بهره گیری از دسته نیروی پایور و ضابطین قضایی و نیروهای موسسه با برنامه ریزی در سطح استان و شهرستان ها و چینش نیرویی در جهت پیشگیری از تصرفات و اجرای احکام فعالیت خود را آغاز کرد.

به گفته نیکبخت، در این مدت با اقداماتی که انجام شد نتایج چشمگیری در حفاظت و رفع اراضی تصرفی صورت گرفت که از جمله آن می توان به رفع تصرف 114 مورد از زمین های تصرفی اشاره کرد.

به گفته فرمانده نیروهای یگان حفاظت از اراضی سازمان ملی زمین و مسکن، 669 هزار و 71 متر مربع در این مدت رفع تصرف شد که ارزش ریالی آن 498 میلیارد و 793 میلیون و 680 هزار ریال است.

وی همچنین به مجموع احکام اجرا شده اشاره کرد و گفت: 187 هزار و 342 متر مربع به ارزش ارزش آنیک هزار و 143 میلیارد و 299 میلیون و 400 هزار ریال رفع تصرف شده است.

نیکبخت، به برخوردهای صورت گرفته در حوزه شهری اشاره کرد و گفت: با 6 فقره تصرف به متراژ 21 هزار و 640 مترمربع برخورد شده است.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج