مسوول بسیج سازندگی سپاه بیت المقدس کردستان عنوان کرد: 22 میلیارد تومان تسهیلات برای ایجاد 3 هزار و 400 شغل پایدار از سال 88 تا 95 در کردستان اختصاص یافته است.

به گزارش خبرگزاری موج، رضا ولی بیگی ظهر امروز در حاشیه جلسه استانی احیای اراضی و آبخیزداری در شهرستان قروه گفت: از سال 88 تا پایان امسال 4هزار و 32 پروژه محرومیت زدایی، سازندگی و اردوهای جهادی دراستان اجرا شده است.

وی عنوان کرد: برای اجرای این طرح های عمرانی تاکنون اعتباری حدود 58 میلیارد و 500 میلیون تومان صرف وهزینه شده است.

وی به فعالیت های غیرعمرانی اشاره کرد و اظهارداشت: دراین زمینه افراد علاقمند و متخصصی که جویای کار هستند به طور رایگان آموزش می بینند و با اعطای تسهیلات وارد بازار کار خواهند شد.

مسئول بسیج سازندگی سپاه بیت المقدس کردستان بیان کرد: از سال 88 تا 95 به عبارتی طی این هفت سال ۲۲ میلیارد تومان تسهیلات برای ایجاد 3 هزار و 400 شغل پایداردر این استان اختصاص پیدا کرده است.

ولی بیگی با اشاره به اینکه طی 37 سال گذشته بسیج بیشترین خدمات را در عرصه های مختلف داشته است، افزود: پروژه های مختلف سازندگی در دستور کار قرار گرفته و نتایج ثمربخشی هم تاکنون داشته اند.

وی عنوان کرد: امروز در عرصه های مختلف سازندگی بسیجیان با تمام توان واردشدند و گروه ه های جهادی برای محرومیت زدایی گام های ارزشمندی را برداشته اند.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج