مدیر کل امور بانوان و خانواده استانداری گلستان گفت: طرح دیدار از مادران شهدا در چند روز اخیر به مناسبت گرامیداشت روز شهید در استان گلستان اجرا شد.

به گزارش خبرگزاری موج، کلثوم‎ غفاری پیش از ظهر امروز در جلسه شورای اداری استان گلستان اظهار داشت: در روزهای گذشته به مناسبت گرامیداشت روز شهید از یک‌هزار و 727 مادر شهید در قید حیات استان در طی یک روز با همت مسئولان دیدار کردیم.

وی تصریح کرد: امسال طرح دیدار از مادران شهدا را به صورت همزمان از طریق مسئولان انجام دادیم تا بتوانیم در مسیر تکریم از مادران شهید قدمی برداشته باشیم.

مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری گلستان اظهار داشت: در این راستا با مشاوران بانوان و مسئولان روابط عمومی جلسه‎ای تشکیل دادیم و بیش از 150 مدیر، مدیر کل، شهرداران، ائمه جمعه و جماعت کمک گرفتیم و این برنامه را به شکل استانی و به شکل ستادی انجام دادیم.

غفاری افزود: با برگزاری جلسات هماهنگی ساماندهی شد در شهرستان گرگان بیش از 520 مادر شهید دیدار و تجلیل کنیم.

وی با بیان اینکه با اجرای این برنامه درصدد این بودی که همه مادران شهدا استان دیده شوند، افزود: در مناسبت‎های مختلف خیلی از مسئولان به دیدار مادران شهدا می‎روند و سعی کردیم در این دیدار با اسمی را با آدرس‎ها به مسئولان از طریق پست ارسال کردیم.

مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری گلستان با بیان اینکه این حرکت یکپارچه و همزمان در تکریم از مادران شهدا حرکتی کاملا ابتکاری از استان گلستان بوده و چنین حرکتی تاکنون در سطح کشور انجام نشده، گفت: ما مفتخر هستیم این حرکت ارزشی و فرهنگی را در بزرگداشت مقام مادران شهدا برگزار کردیم .

غفاری افزود: این دیدار ویژه مادران شهید بود و توسط همه مسئولان استان انجام شد و این حرکت خوشایند در قالب یک کار ستادی انجام شده و متعلق به یک دستگاه نیست.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج