رئیس پلیس راه جنوب سیستان و بلوچستان گفت: صبح امروز واژگونی خودروی حامل اتباع غیرمجاز در بلوچستان 2 کشته و 8 زخمی در پی داشت.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری موج یدالله ستوده اظهار داشت: با اعلام مرکز فوریت‌های پلیس 110 مبنی بر وقوع یک فقره تصادف فوتی و جرحی در ساعت 4:30 صبح امروز، بلافاصله نیروهای امدادی و ماموران راهنمایی و رانندگی به محل حادثه اعزام شدند.

رئیس پلیس راه جنوب سیستان و بلوچستان افزود: در این حادثه که در حدود 8 کیلومتری محور کمربندی "بمپور" به جاده خاش رخ داد، یک دستگاه سواری پژو حامل 10 تبعه غیرمجاز واژگون شده که بر اثر این واژگونی 2 نفر فوت کرده و 8 نفر مصدوم شده و به مراکز درمانی منتقل شده‌اند.

ناصح مدیر مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی ایرانشهر نیز گفت: در پی وقوع این حادثه یک نفر از سرنشینان خودرو در دم و نفر دوم حین انتقال به بیمارستان فوت شده است و مجروحان این حادثه توسط 4 دستگاه آمبولانس جهت درمان به بیمارستان "خاتم الانبیا(ص)" ایرانشهر منتقل شده و در حال درمان هستند.

منوچهر پرنیان رئیس اورژانس 115 شهرستان ایرانشهر هم اظهار داشت: 3 دستگاه آمبولانس جهت ارائه خدمات فوریت‌های پزشکی به محل حادثه اعزام شدند که 8 سرنشین این خودرو را به بیمارستان منتقل کردند.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج