رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت چهارمحال و بختیاری گفت: مشکلات بانکی 5 طرح صنعتی استان در ستاد تسهیل و رفع موانع تولید بررسی و حل شد.

به گزارش خبرگزاری موج، نعیم امامی ظهر امروز در ستاد تسهیل و رفع موانع تولید استان اظهار داشت: از آغار فعالیت ستاد تسهیل و رفع موانع تولید در اردیبهشت ماه سال گذشته تاکنون 144 جلسه در استان تشکیل شده که 130 جلسه آن در سال جاری بوده است.

وی با اشاره به بررسی و حل مشکلات بانکی 5 طرح صنعتی استان، افزود: لازم است درخواست شرکت کاشی پاسارگاد نسبت به دریافت تسهیلات اقتصاد مقاومتی بررسی و نتیجه آن تا پایان سال جاری اعلام شود ضمن اینکه دستگاه‌های خدمات‌رسان نباید آب، برق و گاز واحد تولیدی را قطع نمایند.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت چهارمحال و بختیاری بیان کرد: شرکت فلات کوهرنگ باید تا پایان امسال نسبت به پرداخت باقیمانده قسط دوم خود به بانک ملی اقدام کند و بانک نیز باید نهایت مساعدت و همکاری در خصوص افزایش دوره بازپرداخت و همچنین اخذ پلکانی اقساط را به عمل آورد.

امامی به مشکل شرکت رسا خطوط شهرکرد اشاره و خاطرنشان کرد: لازم است این شرکت ظرف مدت 10 روز برای تعیین تکلیف 2 قرارداد قبلی به بانک ملی مراجعه کند و بانک نیز باید در خصوص پرداخت تسهیلات در گردش جدید به ازای ارزیابی مجدد وثایق مورد اعتماد اقدام نماید.

وی با اشاره به کمبود آب در ناحیه صنعتی "وردنجان" شهرستان بن، تصریح کرد: با توجه به اینکه حفر چاه آب برای این ناحیه صنعتی در صورت داشتن مجوز تخصیص آب، مورد موافقت شرکت آب منطقه‌ای استان است باید مشکل تملک زمین مذکور از طریق فرمانداری بن ظرف مدت 3 ماه حل و نتیجه آن برای طی مراحل بعدی به شرکت شهرک‌های صنعتی استان اعلام شود.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت چهارمحال و بختیاری تاکید کرد: همچنین لازم است شرکت شهرک‌های صنعتی استان ظرف مدت 2 ماه نسبت به اخذ پروانه چاه و حفر و تجهیز آن اقدام نماید.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج