رضا زین‌الدین عضو شورای شهر کرمانشاه گفت: هنرمندان به‌عنوان سفیران فرهنگی کرمانشاه نیز همکاری خوبی با شهرداری داشته‌اند که جا دارد از همه دوستان تشکر و قدردانی نمایم.

به گزارش خبرگزاری موج کرمانشاه، وی ابراز داشت: انجام کار فرهنگی بسیار سخت و پرهزینه است اما خوشبختانه شهرداری و در رأس آن شهردار محترم و همکارانشان در معاونت فرهنگی با کمک شورای اسلامی شهر به‌خوبی اهمیت کارهای فرهنگی و هنری را درک کرده با تمام وجود در این زمینه کار می‌کنند.

زین‌الدین افزود: خیلی از ارگان‌ها و دستگاه‌های فرهنگی فقط آمار می‌دهند و کار فرهنگی آن‌ها فقط مختص به نصب بنر شده است اما شهرداری و شورای شهر باانگیزه و اعتقاد در این راستا گام برمی‌دارند و فعالیت می‌کنند البته همه شهروندان عزیز و هنرمندان گرامی هم باید شهرداری و معاونت فرهنگی را جهت رسیدن به اهداف یاری کنند.

وی تصریح داشت: هرچند منابع مالی و درآمدهای شهرداری بسیار کم بوده اما با تمام وجود دوستان در شهرداری و شورای شهر پای‌کار بوده‌اند و کارهای خوبی نیز مثل برنامه‌های مسجد محوری یا جلسه با ائمه جماعات مساجد برگزار کرده‌اند.

حجت‌الاسلام زین‌الدین در پایان گفت: شهرداری به‌اندازه درآمدی که دارد هزینه می‌کند و برای هر چه‌بهتر شدن خدمات شهرداری همه شهروندان باید کمک کنند و شاید یکی از بهترین کمک‌های مردم به شهرداری پرداخت عوارض سالیانه می‌باشد که قطعا به بهتر شدن خدمات شهرداری به مردم کمک خواهد کرد.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج