رئیس اتاق بازرگانی اصفهان گفت:شرکت‌های دانش‌بنیان می‌توانند نقش مهمی در نوسازی و بهسازی واحدهای تولیدی استان داشته باشند.

به گزارش خبرگزاری موج از اصفهان، سهل‌آبادی در  حاشیه نشست شرکت‌های دانش‌بنیان استان اصفهان در شهرک علمی تحقیقاتی از آمادگی اتاق بازرگانی اصفهان برای راه‌اندازی دفتر اتاق در شهرک علمی تحقیقاتی خبر داد و گفت: حضور اتاق بازرگانی و شرکت‌های بزرگ تولیدی استان می‌تواند زمینه حضور شرکت‌های خارجی در این شهرک را فراهم سازد.

وی خواستار عضویت شرکت‌های دانش‌بنیان در اتاق شد و گفت:حضور منسجم فعالان اقتصادی در قالب اتاق بازرگانی می‌تواند  ظرفیت‌های جدید برای توسعه کسب‌وکار اعضا به‌ویژه شرکت‌های  دانش‌بنیان ایجاد کند.

رئیس شهرک علمی تحقیقاتی اصفهان نیز در این نشست گفت:اتاق بازرگانی اصفهان استراتژی ترین شریک شهرک علمی تحقیقاتی است و در این زمینه آماده برقراری روابط عمیق تجاری و علمی هستیم.

کشمیری با اشاره به  فعالیت شرکت‌های دانش‌بنیان در دو پارک شیخ بهایی و ابوریحان گفت: یک هزار و 400 میلیارد تومان گردش مالی این شرکت‌ها در کنار 10 میلیون دلار صادرات آنان است .

وی اضافه کرد:60 هکتار زمین در دو پارک به متقاضیان ارایه شده است و دولت 100 میلیارد و بخش خصوصی 300 میلیارد تومان سرمایه‌گذاری مستقیم در این شهرک انجام دادند.

کشمیری خواستار ارتباط تنگاتنگ واحدهای صنعتی استان با شرکت‌های دانش‌بنیان شهرک شد و گفت: برخی از واحدهای تولیدی بزرگ استان در شهرک دفتر ایجاد کرده و از فناوری و نوآوری شرکت‌ها  بهره می‌گیرند.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج