معاون وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات با بیان اینکه این مکان مرکز ثقل خلق ثروت است، گفت: از 10 برند برتر دنیا افراد هستند که اقتصاد خلق می‌کنند، دانشگاه استنفورد قطب 10 اقتصاد دنیا و کشور ما قطب 17 اقتصاد دنیا است.

به گزارش خبرگزاری موج، مرتضی براری در بازدید از مرکز توانمندسازی و تسهیل‌گری کسب‌و‌کارهای نوپا و رونمایی از اپلیکیشن وینتو در کرج اظهار داشت: مهم‌ترین محور اقتصاد‌مقاومتی اقتصاد دانش‌بنیان است که همواره مورد تاکید مقام معظم رهبری است.

معاون پارلمانی و امور استان‌های وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات با بیان اینکه امروزه آدم‌ها خلق ثروت می‌کنند، گفت: در یک زمانی معادن و ذخایر زیرزمینی خلق ثروت می‌کردند اما امروزه نوآوری افراد است که خلق ثروت می‌کند.

وی با بیان اینکه این مکان مرکز ثقل خلق ثروت است، افزود: از 10 برند برتر دنیا افراد هستند که اقتصاد خلق می‌کنند، دانشگاه استنفورد قطب دهم اقتصاد دنیا است و کشور ما قطب 17 اقتصاد دنیا است معنای این رتبه این است که یک دانشگاه می‌تواند به اندازه یک کشور خلق ثروت کند.

براری با تاکید بر‌اینکه شما جوانان و دانشجویان سرمایه‌های نظام هستید، بیان کرد: این‌چنین مراکزی گنج‌های بالفعل را به سرمایه‌های بالقوه تبدیل می‌کند.

معاون پارلمانی و امور استان‌های وزارت اطلاعات و فناوری اطلاعات با بیان اینکه ITC می‌تواند اقتصاد شهر را رونق دهد، افزود: ویژگی بخش ما این است که با رونق اقتصادی شهر‌ها می‌تواند توسعه شهر‌ها را سبب شود.

وی با تاکید بر اینکه در حوزه ITC در استان البرز بسیار خوب عمل شده است، گفت: هر 16 شهر استان از امکانات 3G برخوردار است و در حال حاضر 6 شهر ‌از امکانات 4G استفاده می‌کند که تا پایان سال هر 16 شهر ‌تحت پوشش اینترنت 4G قرار می‌گیرد.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج