مدیرکل میراث‌ فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری کهگیلویه وبویراحمد از رونمایی تمبر نوروز 96 با معرفی برند گردشگری و صنایع‌دستی استان در 25 اسفند همراه با مانور آمادگی دستگاه‌های خدمات‌رسان خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج، محمود باقری ظهر امروز در جمع خبرنگاران اظهار داشت: در ایام نوروز امسال تلاش داریم با توجه به ظرفیت‌های استان کهگیلویه وبویراحمد، برنامه‌های متفاوتی را برگزار کنیم.

وی از برگزاری نوروزی متفاوت در سال 96 خبر داد و افزود: برنامه‌ریزی‌های لازم برای این کار انجام شده تا با ارائه خدمات باکیفیت به گردشگران بتوانیم زمینه توسعه صنعت گردشگری را در راستای افزایش اشتغال‌زایی در استان فراهم کنیم.

مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری کهگیلویه و بویراحمد گفت: طبق برنامه ابلاغی سازمان میراث فرهنگی کشور به استان‌ها با برپایی نوروزگاه‌ها در شهرستان‌های مختلف استان، فرصت خوبی برای ارائه برنامه‌های متنوع و معرفی ظرفیت‌ها و جاذبه‌های گردشگری، فرهنگی و تاریخی کهگیلویه وبویراحمد وجود دارد.

باقری بیان کرد: رفاه و آسایش مردم، معرفی هرچه بهتر استان، زنده نگه داشتن آیین‌ها و مراسم‌های باستانی و سنتی، جذب گردشگران داخلی و خارجی از مهم‌ترین اهداف اداره کل میراث فرهنگی در برگزاری آیین‌های نوروزی است.

وی عنوان کرد: شور و اشتیاق مردم در برگزاری آیین‌های نوروز یکی از پتانسیل‌های بسیار این است که می‌توان از این ظرفیت در راستای توسعه گردشگری و معرفی هرچه بهتر و بیشتر فرهنگ استان به گردشگران داخلی و خارجی بهره برد.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج