رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی ‌کرمانشاه گفت: تمامی نیروهای اورژانس در استان ‌برای چهارشنبه‌سوری در آماده‌باش کامل قرار دارد.

صائب مدر‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌سی در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری موج کرمانشاه با بیان این مطلب که تمامی نیروی انسانی در فوریت‌های پزشکی در سطح استان به منظور ارائه خدمات بهتر و سریع‌تر در چهارشنبه آخر سال در آمادگی کامل قرار دارند، ابراز داشت: 12 منطقه در شهر کرمانشاه در آماده باش کامل هستند و به علاوه برای هر شهرستان نیز یک آمبولانس برنامه ریزی شده است.

رئیس مرکز فوریت‌های پزشکی استان کرمانشاه خاطرنشان ساخت: ارائه آموزش‌های پیشگیری از حوادث در بین دانش‌آموزان، والدین و مربیان نیز از جمله سایر اقدامات پیشگیرانه به منظور جلوگیری از آسیب‌های حوادث چهارشنبه آخر سال است.

وی با اشاره به اینکه در سال گذشته 106 مصدوم سوختگی در حوادث چهارشنبه‌سوری به بیمارستان‌های استان منتقل شدند، گفت: بیشترین آسیب در ناحیه چشم، دست‌ها و صورت است.

رئیس مرکز فوریت‌های پزشکی استان کرمانشاه با درخواست از همشهریان برای همکاری با مأموران اورژانس در صورت بروز حادثه، عنوان کرد: شادی ما نباید سبب تلخ‌کامی دیگران شود.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج