رئیس پلیس آگاهی استان گیلان گفت: سارقان خودروی حمل پول بانک پاسارگاد تهران در یک عملیات پلیسی و با تعقیب و گریز در لاهیجان دستگیر شدند.

به گزارش خبرگزاری موج سرهنگ فرهاد فلاح کریمی اظهار داشت: سارقان خودروی حمل پول بانک پاسارگاد تهران در شهرستان لاهیجان دستگیر شدند.

رئیس پلیس آگاهی استان گیلان گفت: پس از دریافت گزارش مبنی بر اینکه سارقان مسلح خودروی حمل پول بانک پاسارگاد تهران به شهرستان لاهیجان گریخته‌اند بررسی موضوع در دستور کار کارآگاهان آگاهی استان و ماموران انتظامی شهرستان لاهیجان قرار گرفت.

وی در تشریح عملیات عملیات دستگیری سارقان ابراز داشت: کارآگاهان آگاهی و ماموران انتظامی با اقدامات پلیسی متوجه اجاره ویلا از سوی سارقان در یکی از مناطق شهرستان لاهیجان شدند،

کریمی افزود: کارآگاهان آگاهی و ماموران انتظامی پس از رسیدن به محل اختفا سارقان با فرار آن‌ها روبه‌رو شدند که پس از عملیات تعقیب و گریز و تیراندازی، خودرو سارقان را متوقف کرده و آن‌ها را دستگیر کردند.

رئیس پلیس آگاهی استان گیلان با اشاره به اینکه یکی از متهمان که زن 22 ساله بود در هنگام درگیری زخمی شده و به بیمارستان منتقل شد خاطرنشان کرد: دو متهم دیگر که 21 ساله و 23 ساله هستند نیز دستگیر شدند.

کریمی اظهار داشت: سارقان پس از دستگیری به جرم خود اعتراف کردند و در بازرسی از مخفیگاه آن‌ها 480 میلیون تومان از پول‌های مسروقه کشف و ضبط شد.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج