جشنواره عکس سرخاب با موضوع زیبایی‌ها و جاذبه‌های گردشگری شهر در چشم‌انداز تبریز 2018 برگزار می‌شود.

به گزارش خبرگزاری موج، این جشنواره با هدف ثبت زیبایی‌های تبریز در آستانه تبریز 2018 در دو بخش حرفه‌ای و بخش برگزیدگان مردمی برگزار می‌شود.

بر اساس این گزارش، آئین اختتام این جشنواره اواخر فروردین ماه برگزار خواهد شد و هیئت داوران آن را جواد بهمنش راد، عباس عرب زاده، کریم متقی، محسن بایرام نژاد و سید رضا نیازی تشکیل می‌دهند و داود هوشیار دبیر این جشنواره است.

موضوعات این جشنواره ثبت زیبایی‌ها، جاذبه‌های گردشگری و معماری شهر تبریز، عکاسی صرفاً رنگی از پروژه‌ها، پل‌ها، برج‌ها، نمادها و جاذبه‌های گردشگری، مجتمع‌های فرهنگی و تفریحی مدرن، اماکن مذهبی، تاریخی، نماهای داخلی و بیرونی مساجد، تکایا، زیارتگاه‌ها، خانه‌های قدیمی، بناهای تاریخی، معاصر و مدرن، مفاخر تبریز و آذربایجان، تفرجگاه عون بن علی و ...است.

آغاز ثبت نام و ارسال عکس‌ها به این جشنواره از امروز 8 اسفند است و علاقه مندان می‌توانند تا 20 فروردین 1396 آثار خود را به دبیرخانه ارسال کنند تا پس از داوری در هفته آخر فروردین 1396 از برگزیدگان آن تجلیل شود.

جوایز برگزیدگان اول تا ششم داوری جشنواره از بیست میلیون ریال تا پنج میلیون ریال خواهد بود و جوایز برگزیدگان مردمی نیز از ده میلیون ریال تا یک میلیون ریال اعطا می‌شود.

جشنواره عکس "سرخاب" در تبریز برگزار می‌شود

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج