یزد نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه یزد گفت: یکی از اصلی‌ترین مأموریت های دولت‌های تکفیری، نمایش نادرست از اسلام و تشیع است.

به گزارش خبرگزاری موج، آیت الله محمدرضا ناصری ظهر امروز در دیدار با مبلغان طرح یاس نبوی اظهار داشت: امروز مکتب تشیع بیش از هر زمان دیگری مورد حمله و هجوم دشمن واقع شده بر این اساس اجرای برنامه هایی با محتوای متناسب با فرهنگ شیعه ضرورت دارد.

وی عنوان کرد: دشمنان به این نتیجه رسیده اند که مکتب تشیع، مکتب شهادت طلبی، مبارزه با ظلم و ستم و ولایتمداری است بر این اساس اصل و اساس این مکتب را نشانه گرفته اند.

امام جمعه یزد با اشاره به اینکه دشمنان ما از همین روحیه شهادت طلبی، استکبارستیزی و ولایتمداری شیعیان آسیب های جدی خورده اند، بیان کرد: به همین دلیل است که دشمنان اسلام و تشیع، روح توحید و انسانیت را نشانه گرفته اند.

ناصری یادآور شد: تلاش و فعالیت گروه‌های تکفیری نیز در همین راستا است به نحوی که یکی از اصلی‌ترین مأموریت‌های دولت‌های تکفیری نمایش چهره نادرست از اسلام و تشیع است.

وی تصریح کرد: در چنین شرایطی باید فضا برای پاسخگویی به شبهات ایجاد شده در مورد مکتب اسلام و تشیع فراهم شود و مناسبت‌های مذهبی در این زمینه بسیار حائز اهمیت هستند.

ناصری با اشاره به سلطه صهیونیست‌ها بر منابع مالی مانند بانک‌های بزرگ و حضور در بزرگترین مراکز بورس جهانی گفت: آمریکا با توجه به توان مالی که در دست دارد، رسانه‌های جهانی را در اختیار گرفته و از طریق فضاهای مجازی و شبکه‌های ماهواره‌ای می‌خواهد روح توحید، انسانیت و عمل صالح را از بین ببرد.

وی ترویج شبهات اعتقادی و فساد اخلاقی از طریق شبکه‌های مجازی را از ابزارهای دشمن برای تسلط بر روح و روان جوانان معرفی کرد و از بین بردن کانون مستحکم خانواده را یکی از مهمترین هدف‌های آنها دانست.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج