مدیرکل کمیته امداد امام خمینی استان البرز گفت: امسال نیکوکاران و مردم البرز 70 درصد هزینه تعمیر مسکن نیازمندان را تامین کرده‌اند.

به گزارش خبرگزاری موج به نقل از روابط عمومی کمیته امداد امام خمینی البرز، علی سالارکیا گفت: رقمی معادل 12 میلیارد ریال از ابتدای سال تاکنون بابت تعمیر 800واحد مسکونی مددجویان هزینه شده است.

وی ادامه داد: تامین سرپناه مناسب برای محرومان و انجام خدمات عمرانی در بخش‌های خرید، ساخت، بهسازی و تعمیر مسکن، همواره در زمره برنامه‌های اصلی این نهاد قرار دارد.

سالارکیا گفت: 250 واحد مسکونی مددجویان تحت حمایت کمیته امداد البرز، طی نیمه نخست سال با رقمی بالغ بر پنج میلیارد ریال و با مشارکت نیکوکاران تعمیر شده است.

وی با بیان اینکه، اکنون بیش از پنج هزار خانواده تحت حمایت این نهاد در البرز مستاجر هستند، افزود: با توجه به محدودیت اعتبارات و حجم قابل توجه مددجویان فاقد مسکن، انتظار داریم مردم نوعدوست البرز، بیش از پیش ما را در زمینه یاری کنند.

مدیرکل کمیته امداد البرز خاطرنشان کرد: کمیته امداد برای حمایت از افراد نیازمند و مددجویان زیرپوشش بسیاری از برنامه‌های خود را با همکاری خیرین و مردم نوعدوست استان اجرا می‌کند.

وی افزود: واگذاری رایگان انشعابات آب، برق، گاز و فاضلاب به مددجویان با همکاری سازمان‌های مربوطه از جمله خدمات این بخش است و از ابتدای سال تاکنون 150 خانواده از این خدمت استفاده کرده‌اند.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج