رئیس کانون بازنشستگان خراسان جنوبی از وجود 5 هزار نفر بازنشسته نیروی انتظامی در خراسان جنوبی خبر داد و گفت: 2 میلیارد و 710 میلیون ریال وام به بازنشستگان خراسان جنوبی پرداخت شد.

به گزارش خبرگزاری موج، سید محمدعلی صادقی ظهر امروز در مراسم افتتاح کانون بازنشستگان خراسان جنوبی با اشاره به اقدامات انجام شده اظهار داشت: تاکنون 3 مرحله برنامه ضیافت ملی مذهبی با حضور 332 نفر در شهرستان‌های نهبندان، زیرکوه و طبس اجرا شده است.

وی افزود: تجهیز و راه‌اندازی دفتر کانون بازنشستگان نهبندان و دیدار از جانبازان و نخبگان و عیادت و سرکشی از 27 نفر بیمار بازنشسته از جمله اقدامات انجام شده در کانون بازنشستگان خراسان جنوبی است.

رئیس کانون بازنشستگان خراسان جنوبی، اجرای 3 مرحله گل‌گشت خانوادگی با 666 نفر بازنشستگان، برگزاری کوه‌نوردی هفتگی و اجرای مراسم ورزشی و پیاده‌روی خانوادگی با 850 نفر در فردوس را از دیگر اقدامات عنوان کرد.

صادقی تصریح کرد: 64 نفر مستمری بگیران به سازمان برای أخذ وام معرفی شدند که‌ در این راستا 2 میلیارد و 710 میلیون ریال وام پرداخت شده است.

وی خاطرنشان کرد: معرفی 47 نفر برای معاینه تست سلامت، پیگیری 147 قطعه کارت شناسایی اعضای جدید و صدور 720 کارت شناسایی بازنشستگان از دیگر اقدامات انجام شده است.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج