معاون سیاسی امنیتی استانداری قزوین گفت: با تقویت زیرساختهای فرهنگی در استان بویژه حمایت از حوزه هنری باید از ظرفیت هنرمندان استان برای پیشبرد برنامه ها بخوبی استفاده کنیم.

به گزارش خبرگزاری موج، سید سعید شاهرخی روز دوشنبه با حضور در حوزه هنری قزوین از بخش های مختلف این مجموعه بازدید کرد.

معاون سیاسی امنیتی استانداری قزوین در این بازدید گفت: با وجود هنرمندان متعدد در بخش های مختلف به نظر می رسد به چند مجموعه فرهنگی چند منظوره نیاز داریم تا به نیازها پاسخ دهیم.

شاهرخی بیان کرد: در این راستا تقویت زیرساخت های فرهنگی استان کاملا احساس می شود و با بسیج همه امکانات لازم است در این زمینه ئنیز اقدام مناسبی صورت گیرد.

وی بیان کرد: فضای موجود در حوزه هنری پاسخگوی نیاز هنرمندان نیست و در این زمینه تلاش خواهیم کرد برای احداث یا در اختیار قرار گرفتن فضاهای جدید در قالب مجتمع اقدام مناسبی صورت گیرد.

در ادامه این جلسه علی هوشمند رئیس حوزه هنری قزوین گفت: تولید آثار کیفی و پژوهش محور، متناسب با اهداف حوزه هنری، توجه به نسل جوان و هنرمندان متعهد از رسالت های این مرکز است.

وی بیان کرد: برگزاری نشستهای تخصصی، رونمایی از تولیدات هنری، برپایی دهها نمایشگاه در سطح استان، تولید آثار فاخر، درخشش هنرمندان در جشنواره های ملی و کسب رتبه های برتر از ظرفیت هایی است که در صورت حمایت مسوولان می تواند نموفقیت های بیشتری برای استان به ارمغان آورد.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج