معاون فرهنگی اداره کل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان قم با بیان این که امنیت کشور مرهون خون پاک شهداست، گفت: وظیفه ما در قبال شهداء ادامه راه شان بوده و هرگز اجازه سلطه دشمنان دین و نظام اسلامی را بر کشور نمی دهیم.

به گزارش خبرگزاری موج از قم، معاون فرهنگی اداره کل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان قم در جمع کارکنان فرماندهی انتظامی استان قم با اشاره به آیه "وَ لا تَحْسَبَنّ الّذینَ قُتِلو فی سَبیلِ الله اَمواتاً بَل اَحیاءٌ عِنْدَ رَبّهِمْ یُرزَقون" و جایگاه رفیع شهید و شهادت نزد پروردگار، شهداء را سعادتمندان واقعی دانست.

وی با بیان این که باب شهادت برای نیروهای نظامی و انتظامی کشور باز است، تاکید کرد: امنیت کشور مرهون خون پاک شهداء بوده و ما نباید این رشادت ها را فراموش کنیم.

وظیفه ما در قبال شهدا ادامه راه شان است

حجت الاسلام محمد ناظمی  با بیان این که شهداء ناظر بر اعمال مان هستند، گفت: وظیفه ما در قبال شهداء ادامه راه شان است بنابراین هرگز اجازه سلطه دشمنان دین و نظام اسلامی را بر کشور نمی دهیم.

وی سپس به مبارزات مردم با رژیم طاغوت در دوران انقلاب اشاره و تصریح کرد: شهداء برای پیروزی انقلاب اسلامی به فرمان امام شان در مقابله با رژیم طاغوت ایستادگی کرده و با تقدیم جان خود در راه اسلام باعث به ثمر نشستن این حرکت دینی شدند.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج