فرمانده انتظامی استان قم با بیان این که انقلاب الهی ایران دغدغه های ائمه اطهار را تحقق بخشیده است، گفت: مسائلی اعم از حفظ روحیه ایثارگری، مجاهدت، ظلم ستیزی و دفاع از مظلومان همانند دوران جنگ بایستی به نسل جوان منتقل و این کار مهم و ارزنده است.

به گزارش خبرگزاری موج از قم، فرمانده انتظامی استان قم در دیدار با مدیر کل حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس استان قم، با بیان این که جمهوری اسلامی ایران دیدگاه های پیامبر اکرم (ص) حضرت علی (ع) و حضرت فاطمه زهرا (س) را نه در شعار بلکه در شعور نیز یک جا به منصه ظهور رسانید، تاکید کرد: انقلاب الهی ایران دغدغه های ائمه اطهار را تحقق بخشیده است.

وی ضمن قدردانی از تلاش های گسترده مدیر کل حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس استان، ادامه داد: این تلاش ها به دلیل انگیزه و ایمان، تراز و جایگاه این بنیاد را در استان قم بالا برده به طوری که به اهداف کمی و کیفی بیشتر از هر زمانی نزدیک شده است.

انقلاب الهی ایران، دغدغه های ائمه اطهار را تحقق بخشید

سردار کاظم مجتبایی با اشاره به اینکه تلاش برای دایر کردن موزه و چاپ کتاب های دفاع مقدس از اهداف کمی هستند، خاطر نشان کرد: اهداف کیفی آن دسته از اقداماتی هستند که دفاع مقدس را در بین جوانان منتشر می کند.

وی تاکید کرد: مسائلی اعم از حفظ روحیه ایثارگری، مجاهدت، ظلم ستیزی و دفاع از مظلومان همانند دوران جنگ بایستی به نسل جوان منتقل و این کار مهم و ارزنده است.

تلاش برای ماندگاری حفظ ارزش های دفاع مقدس یک کار برجسته است

مجتبایی تصریح کرد: تلاش برای ماندگاری حفظ ارزش های دفاع مقدس یک کار برجسته است و نسل جوان که جنگ و دفاع مقدس را درک نکرده نیاز به این موارد و حفظ توسعه و تحکیم آن داشته و قطعاً حفظ ارزش ها به جاودانگی کشور کمک می کند.

فرمانده انتظامی استان قم در پایان ضمن قدردانی از اقداماتی که در زمینه برپایی موزه و چاپ کتاب های شهدا انجام شده یادآور شد: دائره المعارف شهدا سرشار از مفاهیم ارزشی و جهادی بوده و نسل جوان کشور از آن بهره مند خواهند شد.

 

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج