مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی قم با حضور در منزل شهید غلامرضا همراهی ضمن بزرگداشت یاد و خاطره و آرمانهای شهدا بر ضرورت حرکت در مسیر تولید و اشتغال بعنوان تداوم آرمانهای انقلاب اسلامی، تاکید کرد.

به گزارش خبرگزاری موج از قم، مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی قم و جمعی از مدیران این شرکت همزمان با گرامیداشت چهلمین سال جشن انقلاب با حضور در منزل شهید غلامرضا همراهی ضمن بزرگداشت یاد و خاطره و آرمانهای شهدا بر ضرورت حرکت در مسیر تولید و اشتغال بعنوان تداوم آرمانهای انقلاب اسلامی، تاکید کرد.

وی اظهار داشت: امروز بیش از هرزمان دیگری نیازمند روحیه ایثار و فداکاری در سطوح مختلف جامعه هستیم.

امیر طیبی نژاد مبارزان با طاغوت و شهدا را الگویی مناسب برای جوانان برشمرد و گفت: جوانان ایران در مبارزات خود با حکومت ستمشاهی و طاغوت و در امتداد آن دوران 8 سال دفاع مقدس در جبهه جنگ مبارزه می کردند و امروز نیز  با شناخت صحیح میدان مبارزه در سنگرهای مختلف به امر رهبر و مقتدای خود مبارزه می کنند.

مدیریت جهادی یکی از دستاوردهای روحیه رزمندگان و راه گشای مشکلات

وی مدیریت جهادی را یکی از دستاوردهای روحیه رزمندگان ارزیابی کرد وآن را راه گشای مشکلات دانست و افزود: هر کجا جوانان و فعالان صنعت توانسته اند موفقیتی کسب کنند بواسطه وجود مدیریت جهادی بوده و ما بدنبال احیاء این روحیه در شرکت شهرک های صنعتی قم هستیم.

حرکت در مسیر تولید و اشتغال تداوم آرمانهای انقلاب اسلامی است

مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی قم تلاش برای حفظ و توسعه استقلال کشور و قطع وابستگی به تولیدات خارجی را همان راه و هدف شهدا دانست و گفت: امروز شاهدیم واحدهای تولیدی با نگیزه ای مقدس و با همان روحیه خاص رزمندگی و بسیجی در سنگر صنعت و تولید برای استقلال تولیدی کشور مبارزه می کنند.زیرا اگر بدنبال سود مالی بودند می توانستند راه های راحت تری را انتخاب کنند.

گفتنی است در این بازدید با اهداء لوحی از خانواده شهید غلامرضا همراهی، از شهدای قیام 19 دی قم به پاس یک عمر مقاومت و صبرو بردباری تجلیل بعمل آمد.

 

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج