مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان قم گفت: طی شش ماهه اول امسال 3430 دیدار با خانواده معظم شهدا و ایثارگران صورت گرفت.

مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان قم در گفتگو با خبرنگار موج در قم، اظهار داشت: این دیدارها در قالب طرح های مختلف به مناسبت های مختلف ملی و مذهبی و در طرح سپاس دیدار از خانواده معظم شهدا در طول سال انجام شده است

وی ادامه داد: از این تعداد 190 دیدار با حضور مدیرکل بنیاد در مناطق شهر و روستاها صورت گرفته که در برخی از این مراسم ها حضور مسوولان ملی،‌ استاندار قم،‌ ائمه جمعه و‌ علما را شاهد بودیم که از حضور در این دیدارها استقبال کردند.

سردار سیدجواد هاشمی اضافه کرد: دیدار از خانواده معظم شهدا مایه دلگرمی خانواده ها، ‌تکریم و ترویج فرهنگ ایثار و شهادت و الگوسازی از اسوه های ایثار و شهادت در جامعه است.

وی ادامه داد: این دیدارها با توجه به کهولت سن والدین معظم شهدا و مشکلات جانبازان به نوعی مراجعه معکوس و مراجعه خادمان به مخدومین شان است تا از این طریق ضمن دیدار مسایل خانواده ها نیز پیگیری و مورد بررسی قرار گیرد.

هاشمی اضافه کرد: علاوه بر دیدارهای طرح سپاس برنامه ملاقات هفتگی با خانواده معظم شهدا و ایثارگران در دو منطقه بنیاد شهید و امور ایثارگران برگزار شد.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج