مدیرکل نظارت بر پروژه‌های عمرانی و ساختمانی شهرداری قم از توزیع بیش از 280 هزار تن آسفالت در سطح شهر تا پایان سال خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج از قم، مدیرکل نظارت بر پروژه‌های عمرانی و ساختمانی شهرداری قم با بیان اینکه تا نیمه شهریورماه سالجاری بیش از 139 هزار تن آسفالت در مناطق هشت‌گانه شهر قم توزیع شده است اظهار کرد: برنامه داریم تا پایان سال جاری، 114 هزار تنی که طبق بودجه تعهد داریم به مناطق برای توزیع در معابر و روکش آسفالت تحویل دهیم.

وی با تاکید بر اینکه مجموع تعهد امسال شهرداری قم ، برای توزیع آسفالت قریب به 251 هزار تن است خاطرنشان کرد: این عدد به جز آسفالتی است که سازمان توسعه و عمران در پروژه‌های شهری از جمله تقاطع شهید کریمی، 15 خرداد و... توزیع می‌کند.

عباس حلوایی زاده خاطرنشان کرد: با احتساب مجموع این دو بخش که تا پایان سال انجام خواهد شد بیش از 280 هزار تن خواهد بود.

وی متراژ آسفالت توزیع شده را بیش از یک میلیون و 600 هزار مترمربع تا پایان سال دانست و خاطرنشان کرد: این آسفالت‌ها در سطح مناطق بر اساس اعلام نیاز و برنامه‌ مناطق توزیع می‌شود.

حلوائی‌زاده با بیان اینکه بیشترین آسفالت امسال در منطقه چهار با حجم 63 هزار تن توزیع خواهد شد اذعان کرد: در مناطق دیگر نیز براساس نیاز توزیع آسفالت صورت خواهد گرفت تا به مرور مشکلات شهر در حوزه روکش معابر برطرف شود.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج