طرح دیدار از 199والدین معظم شهید سالمند،‌ 90 سال وبالاتر با حضور خادمان به شهدا در قم آغاز شد.

به گزارش خبرگزاری موج از قم،‌ دیدار و تکریم از خانواده معظم شهدای سالمند 90 ساله و بالاتر به منظور تجلیل از مقام شامخ خانواده معظم شهدا و ترویج فرهنگ ایثار و شهادت و دیدار از همه والدین شهدای با کهولت سن همزمان با عید سعید غدیر و با حضور مدیرکل بنیاد شهید وامور ایثارگران استان قم در منزل دو خانواده شهید  آغاز شد.

سردارسید جواد هاشمی در دیدار با والدین معظم شهیدان محمد محمدی و رشید نجفی گفت: والدین معظم شهدا سرمایه های عظیم انسانی برای جامعه اسلامی هستند، ایشان سراسر عمر شریف خود را صرف تربیت انسانهای آزاده نمودندو بر این شهادت ها افتخار کردند و در پای ارزشها ایستاده اند.

وی ادامه داد: دیدار از عزیزانی که همه عمر را در راه حفظ دین و ارزشهای اسلامی گذراندند و امروز با وجود کهولت سن همچنان راست قامت بر آرمانهای شهدا ایستاده اند، مایه مباهات نظام اسلامی و دلگرمی مسوولان می باشد.

در این دیدار والدین90ساله شهیدان محمدی و نجفی نیز ضمن پاسداشت یاد و خاطره شهدا تاکید کردند: این شهادتها مایه افتخار ماست و ما به شهادت فرزندمان در راه اسلام افتخار می کنیم.

طرح دیدار از 199 والدین معظم سالمند شهدای قم  از عید سعید غدیر آغاز شده و تا پایان شهریور ماه با حضور 30 تیم به انجام می رسد.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج