مدیرعامل سازمان اتوبوسرانی شهرداری قم از نصب تابلوهای زمان‌بندی خطوط اتوبوسرانی در سطح شهر با اعتباری بالغ بر دو میلیارد تومان تا پایان آبان‌ماه خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج از قم، مدیرعامل سازمان اتوبوسرانی شهرداری قم با اشاره به اینکه در جهت طرح تابلوهای زمان‌بندی خطوط شهری ، سال گذشته اقداماتی انجام شده است، اظهار کرد: تیم اجرایی سازمان اتوبوسرانی و شهرداری قم نشستی با مسئولان سازمان اتوبوسرانی شهرداری تهران در مورد این قرارداد برگزار نمودند و مشکلات و نقاط قوت را بررسی کردند.

وی اضافه کرد: نشست‌های کمیسیون فنی در راستای قرارداد طرح تابلوهای زمان‌بندی خطوط برگزار و در نتیجه با استفاده از مناقصه شرکتی برای اجرایی کردن طرح تعیین شد؛ بر اساس برنامه زمان‌بندی انجام شده شرکت فعالیت‌های خود را با اعتباری بالغ بر دو میلیارد تومان دنبال می‌کند و امیدواریم تا پایان آبان‌ماه تابلوهای زمان‌بندی خطوط اتوبوسرانی در سطح شهر نصب می‌شود.

حسین مومنی موحد با بیان اینکه پایانه شهروند مجهز به تابلو زمان‌بندی است، تصریح کرد: تابلوهای زمان‌بندی ایستگاه‌های نبوت و 72 تن نیز در هفته جاری نصب می‌شود تا شهروندان بتوانند با آگاهی از زمان تردد اتوبوس‌ها در وقت خود صرفه‌جویی کنند.

وی با تاکید بر اینکه امسال و سال گذشته آموزش رانندگان اتوبوس‌ها را در دستور کار قرار داده‌ایم، عنوان کرد: تاکنون 6 نشست را با حضور 360 راننده با محوریت مباحث مختلف از جمله اخلاق شهروندی، کنترل خشم و مقررات و ضوابط راهنمایی و رانندگی را با حضور اساتید مجرب برگزار کرده‌ایم که نتایج مطلوبی داشته و امیدواریم با این فعالیت‌ها بتوانیم سطح کیفی رانندگان را افزایش دهیم.

مدیرعامل سازمان اتوبوسرانی شهرداری قم با اشاره به تقدیر ویژه از رانندگان برتر اتوبوسرانی در 26 آذرماه هر سال، اظهار کرد: بخش خصوصی را ملزم کرده تا از میان رانندگان خود افراد برتر را انتخاب کنند و هر ماهه پنج نفر از افراد برتر با اهدا هدایای نقدی و کمک هزینه سفر به مشهد مقدس تشویق می‌شود.

 

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج