استاندار قم در بازدید از بخش مرکزی که در هفته دولت برگزار شد، ضمن افتتاح پروژه های عمرانی در جلسه شورای اداری بخش به خدمت صادقانه اشاره کرد و گفت: برای خدمت به مردم لازم است مدیران خداترس، پاسخکو و متعهد باشند.

به گزارش خبرگزاری موج از قم، برنامه یکروزه سفر به بخش مرکزی که بمناسبت هفته دولت برگزار شد با حضور استاندار در گلزار شهدای قنوات و ادای احترام به مقام شهدا آغاز شد و در ادامه استاندار از کارگاه تولید کفش و صندل و نیز کارگاه چادر دوزی در زمینی به مساحت 2500 متر مربع و زیربنای 1500 متر مربع با اشتغالزایی 60 نفر، بازدید نمود.

افتتاح خانه بهداشت روستایی مبارک آباد در زمینی به مساحت 300 متر و با زیربنای 130 متر با اعتباری در حدود 2 میلیارد ریال، افتتاح روکش آسفالت ورودی روستای سراجه با مساحت 3000 متر مربع، با اعتبار 800 میلیون ریال و افتتاح مدرسه خیر ساز 3 کلاسه در روستای سراجه با عرصه 870 متر مربع و زیر بنای 307 متر مربع با هزینه 4 میلیارد ریال از پروژه های هفته دولت در این بخش بود که به بهره برداری رسید.

استاندار قم در ادامه برنامه بازدید از بخش مرکزی ، ضمن افتتاح پروژه های عمرانی در جلسه شورای اداری بخش به خدمت صادقانه اشاره کرد و گفت: برای خدمت به مردم لازم است مدیران خداترس، پاسخکو و متعهد باشند.

استاندار قم با تسلیت شهادت امام محمد باقر(ع) و بزرگداشت مقام شهیدان رجایی و باهنر، اظهار کرد: مهمترین شعار این دو شهید بزرگوار خدمت صادقانه است و لازم است تا مدیران به این مهم توجه کافی داشته باشند.

صادقی با تقدیر از مردم همیشه در صحنه ایران در مقاطع مختلف علیرغم مشکلات، افزود: متاسفانه شاهد کوتاهی در برخی بخش ها در خدمت رسانی به مردم هستیم و ضروری است تا مدیران در برابر تعهدی که پذیرفته اند تمام توان خود را بکار برند.

وی امنیت و همدلی موجود در کشور را به برکت خون شهدا دانست و اضافه کرد:مسئولین موظفند تا زمینه پیاده سازی آرمان های امام راحل و شهدای نظام جمهوری اسلامی در کشور را فراهم کنند.

استاندار قم سیره ائمه را در مردم دوستی و خدمت به مردم عنوان و بیان کرد: برای بهبود وضعیت زندگی و معیشت مردم تلاش کنیم تا خیر دنیا و آخرت را نصیب خود کنیم.

صادقی در ادامه با اشاره به پروژه های مهم افتتاح شده در این بخش اظهار کرد: سهم مالیات بر ارزش افزوده روستایی در کنار مشارکت دستگاهها اجرایی و اعتبارات استانی می تواند در توسعه روستاهای استان کمک کند.

وی بر لزوم آسیب شناسی اشتغالزایی در کارگاههای تولیدی در بخش های روستایی تأکید و اضافه کرد: باید با توسعه خوشه های صنعتی و کمک به رشد صنایع کوچک برای رونق تولید با حداقل امکانات و اشتغال روستایی برنامه ریزی کنیم.

در ابتدای این جلسه خزایی بخشدار مرکزی با اشاره به برخی خدمات دولت یازدهم در این بخش، گفت: افتتاح آزاد راه قم - گرمسار و گازرسانی به دهستان قمرود از پروژه های اجرایی در این بخش است.

وی همچنین در دیدار با خانواده شهیدرضا کاشی، ضمن بزرگداشت هفته دولت و یاد و خاطره شهیدان انقلاب اسلامی بویژه شهیدان رجایی و باهنر، افزود: به برکت خون شهیدان نظام جمهوری اسلامی ایران در دنیا سربلند است.

استاندار با اشاره به توفیق خدمت برای مدیران در نظام جمهوری اسلامی ، افزود: راه خدمت به مردم در انجام وظایف و بهبود وضعینت معیشت مردم است.

صادقی خانواده محترم شهیدان را اسوه های صبر دانست و افزود: مدیران استان تمام تلاش خود را برای تامین خواسته های اینر عزیزان بکار برند.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج