شهردار منطقه هشت قم گفت: نخستین بوستان اختصاصی بانوان به نام بوستان پروانه در خیابان مسلم با هزینه 10 میلیارد ریال احداث می‌شود.

به گزارش خبرگزاری موج از قم، شهردار منطقه هشت قم یکی از برنامه‌های شاخص منطقه را تقویت زیرساخت‌های شهری برای بانوان عنوان و افزود: در صورتی که به خدمات اختصاصی بانوان در جامعه نگاه ویژه‌ شود، جایگاه خانواده در جامعه تقویت شده و می‌توان شاهد تقویت بنیان‌های اجتماعی بود.

وی از طراحی و احداث نخستین مجموعه فرهنگی و ورزشی در خیابان بصیرت با هزینه 100 میلیارد ریال خبر داد و افزود: پیش بینی و احداث نخستین بوستان اختصاصی بانوان به نام بوستان پروانه در خیابان مسلم با هزینه 10 میلیارد ریال از جمله فعالیت‌هایی است که به صورت اختصاصی برای بانوان در منطقه هشت پیش‌بینی شده است.

سیدعبداله سلیمانی پیش‌بینی جانمایی نصب ست‌های ورزشی اختصاصی بانوان در بوستان‌ها و اجرای مسیرهای تندرستی در برخی نقاط منتهی به بوستان‌ها را از دیگر اقدامات ویژه بانوان منطقه عنوان کرد و گفت: با توجه به سیاست کلی مدیریت شهری بر تقویت امکانات اختصاصی بانوان در منطقه هشت نیز بر همین مبنا برنامه‌ها و فعالیت‌ها با این رویکرد دنبال می شود تا شاهد آرامش و سلامت بانوان شهر و به تبع آن تقویت بنیان خانواده‌ها باشیم.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج