مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی قم، از صدور جواز زیست محیطی برای طرح توسعه 280 هکتاری شهرک صنعتی محمودآباد استان خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج از قم، مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی قم در بازدید از واحدهای صنعتی شهرک صنعتی محمودآباد با اعلام این خبر اظهارداشت: با تلاشهای صورت گرفته طی یکسال گذشته و پس از اقدامات کارشناسی و جلسات متعدد توانستیم موافقتنامه های لازم زیست محیطی را برای فاز توسعه شهرک صنعتی محمودآباد اخذ کنیم.

وی با تقدیر از توجه و همکاری دستگاه های مربوطه در این راستا بیان داشت: یکی از الزامات برای فعالیت و توسعه شهرک های صنعتی و واحدهای تولیدی اخذ موافقت محیط زیست است که این شرکت در طول فعالیت خود توانسته در این رابطه تعامل مناسبی بین واحدهای تولیدی و محیط زیست برقرار کند.

امیر طیبی نژاد با تاکید براینکه این شرکت همواره مسائل زیست محیطی و توسعه آن را مد نظر قرار داده است گفت: خوشبختانه در سطح شهرک ها و نواحی صنعتی استان قم بیش از میزان در نظر گرفته شده اقدام به ایجاد فضای سبز و حفظ و نگهداری آن اقدام کرده است.

وی افزود: در همین راستا کلیه واحدهای صنعتی مستقر در شهرک ها و نواحی صنعتی استان دارای موافقتنامه های لازم از محیط زیست هستند و برای نظارت دقیق بر واحدهای تولیدی پس از فعالیت و پایش آنها توسط سازمان محیط زیست تاکید داریم.

مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی قم اخذ موافقت محیط زیست برای فاز توسعه شهرک صنعتی محمودآباد به وسعت 280 هکتار را گامی مهم در راستای توسعه اشتغال و تولید استان برشمرد و خاطرنشان ساخت: طی چند سال اخیر شاهد توجه واستقبال سرمایه گذاران در سطح شهرک های صنعتی قم هستیم ویکی از نیازهای امروز توسعه این شهرک صنعتی بود که با تلاش ومساعدت مسئولان استانی محقق شد.

وی در ادامه یادآور شد: در راستای حفظ و توسعه محیط زیست این شهرک صنعتی احداث شبکه جمع آوری فاضلاب و ساخت تصفیه خانه در دستور کار شرکت شهرک های صنعتی قم می باشد.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج