مدیرعامل سازمان میادین شهرداری قم هدف از راه اندازی جمعه بازار خودرو ،برقراری ارتباط مستقیم بین خریدار و فروشنده و حذف واسطه ها اعلام کرد .

به گزارش خبرگزاری موج از قم، مدیرعامل سازمان میادین شهرداری قم با اشاره به حذف واسطه ها،  اظهار داشت: در مرکز خرید و فروش خودرو در محدوده میدان بزرگ شهید رجایی تحت عنوان جمعه بازار خودرو؛ هدف، ایجاد ارتباط مستقیم بین خریدار و فروشنده و حذف واسطه ها بوده و استقبال شهروندان و جمعی از نمایشگاه داران از این روز بازار موید همین موضوع می باشد.

وی سهولت در خرید و فروش خودرو را مهم‌ترین عامل اشتیاق شهروندان جهت مراجعه به جمعه بازار خودرو دانست و افزود: هر شخصی به همان راحتی که می تواند خودرو مورد نظرش را بفروشد، به آسانی هم می تواند وسیله دیگری را انتخاب کرده و بخرد؛ جمعه بازار خودرو محل خرید و فروش خودرو اشخاصی است که قصد دارند واسطه ها را در جریان انجام معامله هایشان از میان بردارند.

علیرضا مظفری با اشاره به وضعیت مشابه در سایر کلانشهرها و فعال سازی روز بازار خودرو، افزود: باید توجه داشته باشیم مدتی است پروژه جمعه بازار خودرو در چندین شهر بزرگ کشور اجرایی شده و اکنون توانسته نقش مهمی در تأمین نیازهای شهروندان ایفا نماید.

وی با تاکید بر خدمات متنوع و مناسب این روز بازار، اظهار داشت: عوامل انتظامی، کارشناسان معاینه فنی خودرو و تعویض پلاک، کارشناسان معاینه رنگ خودرو و... در محل جمعه بازار حضور دارند تا تمامی فرایند خرید خودرو اعم از کنترل، کارشناسی قیمت، صورت وضعیت خلافی، نقل و انتقال سند و غیره به صورت متمرکز در این جمعه بازار انجام شود.

مدیر عامل سازمان میادین شهرداری قم با اشاره به اینکه جمعه بازار خودرو هر جمعه از ساعت 9:00 الی 14:00 در محدوده میدان بزرگ شهید رجایی برپا می باشد تصریح کرد: از همشهریان درخواست می شود برای بازدید از خودروها و خرید و فروش به این مکان مراجعه نمایند.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج