معاون عملیات فرماندهی انتظامی استان قم گفت: ارزش کالاهای مکشوفه قاچاق در قم به بیش از 57 میلیارد ریال می رسد که نسبت به مدت مشابه سال گذشته در مجموع حدود 11درصد افزایش را نشان می دهد.

به گزارش خبرگزاری موج از قم، معاون عملیات فرماندهی انتظامی استان قم در قرارگاه مبارزه با قاچاق کالا ضمن قدردانی از تلاش های صورت گرفته، هدف از تشکیل این قرارگاه را تقویت رده ها در این زمینه دانست.

وی با بیان اینکه برای افزایش عملکرد، قرارگاه مبارزه با قاچاق کالا به صورت عملیاتی شکل گرفته است، افزود: عملکرد چهار ماهه گذشته استان نسبت به مدت مشابه سال گذشته نشانگر مشارکت همه معاونت ها، پلیس های تخصصی، کلانتری ها و پاسگاه هاست.

سرهنگ صیاد درویشی با اشاره به اینکه در کشفیات برخی از کالاها شامل سیگار، انواع نوشیدنی، پارچه، ‌لوازم آرایشی و بهداشتی، پتو، کیف و کفش و لوازم یدکی خودرو به نسبت سال قبل به رشد صددرصدی رسیده ایم، گفت:ارزش کالاهای مکشوفه قاچاق در قم به بیش از 57 میلیارد ریال می رسد که نسبت به مدت مشابه سال گذشته در مجموع حدود 11درصد افزایش را نشان می دهد.

وی خاطرنشان کرد: کشفیات قاچاق برخی از کالاها همچون موتورسیکلت، لوازم خانگی و فرآورده های نفتی بین 14 تا 92 درصد افزایش داشته است.

 

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج