مدیرعامل سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری قم گفت: احداث سایت آموزشی سازمان آتش‌نشانی به مساحت 3.6 هکتار در حال پیگیری است.

به گزارش خبرگزاری موج از قم، مدیرعامل سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری قم با اشاره به اقدامات صورت گرفته برای ساخت سایت آموزشی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری قم، گفت: پیگیری ایجاد سایت آموزشی به مساحت 3.6 هکتار صورت گرفته که طرح دیوار تکمیل و ابلاغ شده است.

وی عنوان کرد: در همین راستا ساخت ایستگاه آتش‌نشانی مادر در بلوار پیامبر اعظم(ص) با زیربنای هشت هزار مترمربع در حال پیگیری است.

عباس جعفری اقدامات آموزشی صورت گرفته را مورد توجه قرار داد و افزود: 2 هزار و 590 نفر ساعت در مهدهای کودک طی یکسال اخیر آموزش انجام شده است.

وی در ادامه آموزش پایگاه‌های بسیج را 620 نفر ساعت عنوان کرد و افزود: همچنین طی مدت یک سال اخیر به مراکز وابسته به آموزش و پرورش 22 هزار نفر ساعت آموزش ایمنی و پیشگیری از خطرات داده شده است.

مدیرعامل سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری قم با بیان اینکه تست‌های عملیاتی و ورزشی برای ارزیابی آمادگی نیروها به صورت مستمر انجام می‌شود، خاطرنشان کرد: به دنبال این هستیم تا همواره آمادگی نیروها در سطح مطلوبی برای خدمات رسانی به عموم مردم باشد.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج