رئیس پلیس آگاهی استان قم گفت: فردی که با تاسیس دفتر امور فرهنگی و سینمایی جهت تهیه و تولید فیلم و آموزش بازیگری در استان های تبریز، تهران، کرمان و قم 7 میلیارد ریال از هنرجویان کلاهبرداری کرده بود، در قم دستگیر شد.

به گزارش خبرگزاری موج از قم، رئیس پلیس آگاهی استان قم اظهارداشت: در پی وصول نیابت قضائی از کرمان مبنی بر دستگیری فردی به اتهام کلاهبرداری از هنرجویان بازیگری بلافاصله موضوع در دستور کارآگاهان پلیس آگاهی استان قم قرار گرفت.

وی گفت: متهم با تاسیس دفتر امور فرهنگی و سینمایی جهت تهیه و تولید فیلم و آموزش بازیگری در استان های تبریز، تهران، کرمان و قم اقدام به تبلیغات گسترده از طریق شبکه های مجازی نسبت به جذب تعدادی از جوانان علاقمند به حرفه مذکور را کرده بود.

سرهنگ احمد کرمی افزود:نامبرده با پوشش مشارکت در ساخت فیلم اقدام به جذب سرمایه کرده و در فرصتی مناسب ضمن تعطیلی دفتر از محل متواری می شد.

وی افزود: کارآگاهان پلیس آگاهی استان قم در ادامه با انجام اقدامات پلیسی مخفیگاه وی را شناسایی و نامبرده را دستگیر کردند.

رئیس پلیس آگاهی استان قم با بیان اینکه متهم دارای پنج فقره سابقه کیفری است، افزود: نهایتاً وی در تحقیقات صراحتاً به بزه انتسابی و کلاهبرداری از هشت نفر به مبلغ هفت میلیارد ریال اعتراف که پس از تحویل به مرجع قضائی با قرار قانونی روانه زندان شد.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج