استاندار قم با اشاره به فعالیت ها و برنامه های بنیاد بین المللی غدیر اظهار داشت: باید مشارکت مردم در زمینه ارتقای فرهنگ غدیر جلب شود.

به گزارش خبرگزاری موج از قم، استاندار قم در دیدار حجت الاسلام احمدی قمی دبیر اجرایی بنیاد بین المللی غدیر نمایندگی قم طی سخنانی با اشاره به اهمیت حادثه ی غدیر در فرهنگ تشیع اظهار داشت: کار فراگیر فرهنگی در این راستا در بین اقشار مختلف جامعه ضروری  است.

وی جلب مشارکت مردم را مهمترین راهکار در انجام هرگونه اقدام فرهنگی دانست و افزود: استمرار هرگونه فعالیتی از جمله ترویج فرهنگ غدیر تنها با حضور و مشارکت فعال مردم میسر خواهد بود.

سید مهدی صادقی با اشاره به برنامه های این بنیاد در دهه امامت و ولایت ادامه داد: استانداری قم و دستگاه های دولتی نیز بایستی در زمینه غدیرشناسی برنامه های متناسب و هماهنگ برگزار نمایند.

حجت الاسلام احمدی قمی دبیر اجرایی بنیاد بین المللی غدیر نمایندگی قم نیز با اشاره به برنامه های این بنیاد برای معرفت افزایی در زمینه غدیر اظهار داشت: در سال گذشته بیش از 400 طلبه علوم دینی در  زمینه غدیر پژوهی با این بنیاد همکاری داشته اند.

وی برگزاری جشنواره "مدافعان حرم- پیروان غدیر" ویژه خانواده شهدای مدافع حرم را از برنامه های دهه امامت و ولایت امسال عنوان و خاطرنشان کرد: دوره غدیرشناسی برای بانوان نیز در این ایام برگزار خواهد شد.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج